gram-altin bugün altin 115 e duser mi

  gram-altin @ARnavut-Altnfly ustam nasılsın,bir süredir yorum yapmıyordum yapmışken ilk sana yazayım dedim.ben de aynı şekilde 1 yıldır bekliyorum.sen nasıl bir pozisyon alacaksın bundan sonra ?

   USD @ARnavut-Altnfly valla biraz yabancıyim bu aralar piyasaya o nedenle rakam söylesem doğru olmaz ama benim aklımdan geçen rakamlarda seninkiyle aşağı yukarı aynı

    USD @ARnavut-Altnfly Bu ortamda sözüne güvenebilecegim sanrim tek kişisin. Önümüzdeki dönem adına nasıl bir pozisyon alacaksın ? ve gelecek adına rakamsal tahminlerin var mı o işleri sahada gören biri olarak ?

     USD @🔗 BITCOİN & Goldmann @🔗 GOLD•Kaufmann Diziyi diyorsan bu nicknameyi 2.5 yılı aşkındır kullanıyorum. Diziyi bıraktım bu nickname i bırakmadım :)

      USD @ARnavut-Altnfly geçen ağustostan beri aktif olarak fiyatları takip etsem de pek kafa patlatmamıstim.o zaman bozsaydim gerçekten iyiydi ama açgözlülük işte şuanda bile 8 ay geçmesine rağmen %5 aşağı da o günkü rakamdan .Ama sağlık olsun .Sen Napıyorsun Nasılsın eskilerden kalan bir tek seni biliyorum dostum sen de en son 159(olması lazım ) Kaynananın altınlarını yüksekten almıştın :)

       USD @🔗 BITCOİN & Goldmann @🔗 GOLD•Kaufmann 6.58

        gram-altin geçen ağustos dan beri bekleyenler like atın da sayımızı göreyim

         USD @Tr-Analist 4.90 olmasından daha olası

          USD nedenini bilmiyorum ama yıl sonunu 6 üzerinde kapatacak gibi geliyor

           USD @murtii76 (borsa&dolar) the legend Pepito dostum Hoşgeldin bu platforma...

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.