CEMAS @kuvari Aslında bedelli diye korkup satıyorlar ve hissenin fiyatı doğal olarak düşüyor bu durum ensesi kalınların işine yarıyor. Bedelliye katılmak istemiyorsanız rüchan hakkını satıp paranı alırsın. Eğer gerçek bir yatırımcı değilse çıksın gitsin. Umarım alımlar olurda daha fazla düşmez. Yatırım tavsiyesi değildir.

  SKBNK 29 unda bişeyler olur görüşündeyim. Tavsiye değildir

   YKSLN @🍀🍀Acemi borsacı 🍀🍀 @kripto_dünyası Bedelsiz bölünmelerde bedelsiz oranında düşmesi normaldir. Sanırım daha fazla düşmesi bölünmeden önce hızlı yükselmiş olmasıdır.

    YKSLN 5.15 / 0.694 = ~7.42 bölünmeseydi bugün bu fiyatta olurdu. Eski fiyatı hatırlayanlar bilir...

     CEMAS @sansızzz Geçen sene de bedelli vermiş aynı tarihler arasında olacak gibi görünüyor.

      gumus @Ahıskalı1 Zarar etmezsin kardeş ons 18 - 19 lara gesin hele normalide odur zaten 4 görmesi lazim daha altına satma. maliyetine asla satma.

       USD @CAGLAR KACAR Haklısın fakat haftanın 5 gunu 24 saat işlem yaptıran başka banka var mı? Esas mesele budur. Saat 17:30 dan sonra olumlu haraketleri degerlendiremedikten sonra istediği kadar makas aralığı düşük olsun hiçbişey farketmiyor.

        gumus Çoğunun hoşuna gitmeyecek ama elimde gümüş olmasına rağmen düşmesini ve uzun sure düşük fiyatta kalması isterim. Bu şekilde birikimlerimizi bu emtia üzerinden degerlendirebiliriz. Kesinlikle uzun vadede yükselecektir ve ucuz fiyattan daha fazla gümüş bulundurmuş olacağız.

         gumus @İremHanımm düşer

          gumus Gümüşte yaşanan hareketlilik etkin çoğunlukla doların oynakligindandir. Ons da gözle görünür bir hareketlilik yaşanmadı. Buralardan girmek dolar açısından bakarsak riskli, gümüş ons açısından bakarsak daha fazla düşmez hızlı bir yükseliş bile olabilir. Dolarda geri çekilmelerde bir sure potansiyel zararda birakabilir. Uzun sureli yatırımcı için güzel fırsatlar sunuyor şuan ki durum..

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.