USD @yusuf-ari Profesyonel bir piskoloğa gitmelisin.

  USD @selcuk-despo Bu ekonomi yönetimiyle Nisan’ın sonunu göremeyiz.

   USD @selcuk-despo Dolar böyle bir ekonomi yönetimiyle yakın zamanda 15 lirada kalırsa onada şükret.

    USD @selcuk-despo Dolardan uZun süre prim beklemeyin ne demek 

     USD @selcuk-despo Dolardan bişey beklemeyin çıkın gibi yorumlar yapmışsında . Dolar uçacakmı diye sorsan füze geliyor derim .

      USD @selcuk-despo Doğalgazın parasını ödeyecek dövizin yok boş boş yorum yapma

       USD @GERÇEKÇİ BİRİ @yatırımcıııı Sen hiç düştüğünü gördünmü doların. Dolar 7 liranın üstünde düşükmü. gülmüşsün bide. Önümüzdeki ayları izle sen

        USD @mrti İnsanlar burda hayat pahallılığndan söz ediyor. Algılayabiliyormusun. Yani çalışıyorsun çalışıyorsun bişeylere bankaya dötüne kadar borçlanmadan alamıyorsun. O zaman bir anlamıda kalmıyor çalışmanın. Dünyaya insanoğlu birkere gelir. Seni gibi sümsükler yüzünden insanların hakları katlediliyor çatır çatır yeniyor. Tosuncuklar yandaş inşaat şirketleri Müteahitler çatır çatır yediriliyorlar. Onlar süper lüx hayat yaşayacak bizler emekçiler işçiler ömür boyu ezileceğiz 1500 TL emekli maaşına tabi olacağız öylemi. Skrlr öyle işi Aslan parçası. BAK İYİ DİNLE : BİRİ YER BİRİ BAKAR KIYAMET ONDAN KOPAR . Bunu kulağına küpe yap.

         USD @Squirrel Sanki dolar gerçekten düşmüş gibi yorum yapmışsın. 9 ile 10 kurtarırsan bu şekildeki ekonomi yönetimiyle yat kalk dua et .

          USD Dolar swap yapılarak düşürülüyor. Kendi kendine düşmeyen ve artırılan faiz ekonomiye durgunluk getirir. kendi kendine düşmeyen dolar daima alım fırsatıdır. Bu şekilde yönetilen ekonomiyle yönetilmeye devam ederse inanın önümüzdeki nisan ayının sonunu zor görürüz....

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.