USD @Zebercet Aynen oyle , guzel yazmissin. Genel katliamdan bahsediyorsun, devrlk cumle kurmussun sen diye yakalamanin hazzini yasiyor. Rahatlamis belli ki. Neyse , dedigin gibi; insanlara blr hatirlatma bile olsa kardir. Belki bunlari okuyan 3 kisiyi dlkkat ettirse kardir.

  USD @Textile Engineer Ben hatami gordum ve yazdim da, asil ilginc olan insanlar nasil pusuda. Nasil hazirlar yakalayip linc etmek icin. Hatta utanmasa agzini bozacaklar. Neyse bu da iyi . En azindan okuyanlar daha da dikkat eder. Onemseyenlerin olmasi da guzel

   USD @tugba-30 Döktürmüssün, cok etkilendln galiba fakat sen de once kendine bir bak. “De” ayri yazilir. Ayrica devrlk cumle gayet normal bu tür ortamlarda .

    USD @Mf Doğru. Sinirlenmiştim biran, yazıvermişim. Ama katlediyolar Türkçeyi. Sakın katledlyorlar deme de :)

     USD Türkçe dersi alın biraz, geç değil hiçbirşey için...

      USD İddia etmiyorum tabii ki ama dünkü hissettiğim durum sanki olacak gibi. 

       USD Herkesin yaptığını yapmadığın zaman kazanırsın genelde. Faiz indirimleri sonrası baskı ile fırlayamayacak olan dolar, herkes tamam buraya kadar dedikten ve sattıktan sonra baskıdan kurtulup yükselecektir. Yükselme zaten kaçınılmaz fakat bu yükselmeyi ; herkesin beklediği zaman değil, büyük balıkların küçükleri didikleme eşliğinde umulmadık zamanda kademeli olarak bekliyorum. Ytd, benim görüşüm. Katılmayabilir fakat ufacık bir bakış olarak saklayabilirsiniz.

        USD @haritali77 Ona yapacak birşey yok. Ben de öyleyim. Haram demem, birisini zor duruma bırakırsan haramdır. Ben 6.08’den tersteyim, ama Ümit var hala du bakam

         USD @haritali77 Eğer ihtiyacın yoksa bekle bence, onu diyorum. Bozdurmadıkça zarar değilsin

          USD @Hadi_galiiii Zaten amaç herkese böyle düşündürtüp sattırmak. Sabır