LINKTRY Hâlâ yarısında değeri... YTD.

  LINKTRY Gurur yapacak demiştim :)

   LINKTRY @samet012 Ben açıkçası ilgilenemedim işlerimden dolayı. 13 dolar civarında girecektim aslında, kaçırmışız :( Neyse şu an için durum artık 17 dolar direnci diye bir şey kalmadı. Orta şiddetli direnç 18.80 dolarda görünmekte. Btc karşısında yükseliş hareketi devam ettiği için Link in önü açık görünüyor. 21 ocak a kadar 20 doları çok rahat geçebileceğini düşünüyorum. Ama buralardan da girmem şahsen, geç kalmışım 13-14 dolarda girmek lazımdı. Yanlız hep söylediğim gibi Biden etkisi ile doların değer kazanması v.b. faktörlerle ocak ayı sonu itibariyle ayı piyasasına geçiş olacağını düşünüyorum. O zamana kadar Link için de korkulacak bir durum yok. Nereyi test eder yukarıda bilemiyorum ama tahminim 20 dolar üstü şöyle bir gösterilecek, sonra sert çekilmeler başlayacaktır. Açıkçası 21 ine kadar sert geri çekilme olacağını düşünmüyorum. Link için ağustos ayından bu yana gelişen kanal hareketleri artık değişti. Eski direnç ve destekler geçersiz durumda. Yeni oluşumları izlemek lazım bu süreçte. Ytd.

    LINKTRY Btc nin %10 düştüğü ortamda iyi bile ayakta kaldı bence. Doların ne yapacağı önem kazandı artık. Dolar değer kazandıkça Btc nin düşmesi kadar doğal bir şey yok. Aynı etki TL de de olacağı için Link fiyatında sınırlı düşüş görebiliriz. Dolar değer kaybedince ancak kriptolar tetiklenecektir yukarıya. Finans piyasaları her zaman birbiriyle bağıntılı olmuştur. Rastgele alım satım yapılırsa evet kumar oluyor. Bilinçli yapılırsa da yatırım oluyor. Ytd.

     LINKTRY @xoptopus Bence olur, yani 17 dolara tekrar çarptırırlar gibime geliyor. Ama 18 doları geçmesi tuzaktı şimdilik. Dediğim gibi 18 üstü sağlam oturunca ancak yükselişden bahsedebiliriz. Ytd.

      LINKTRY @xoptopus Yok daha değil. Bu gel gel yaptıklarını geri alma olayı.

       LINKUSD @hamzaerenzorba Ok. Yanlız manüpilasyonda yabancı kaynaklar bizden beter onu söyleyeyim :) Tabi ki düşüncemi paylaşıyorum burada ben kesinlikle yönlendirmek istemem. Yarın 25 dolar olur benden bilmeyin yani :) Ancak hem teknik analizler hem de yaşadığım şahsi tecrübeleri paylaşmak istiyorum yatırım yapan arkadaşlarla. Defi coinlerde hala bir güven sorunu var. Btc ve eth gibi sağlam kapı olamadılar henüz. O yüzden kesin şöyle olur, böyle olur demek de gerçekten çok zor. Ancak dediğim gibi ben şahsen 18 üstüne sağlam oturduğunu görünce tekrardan yüklü girmeyi düşünüyorum. Bu aşamada 17 civarı gezinmeleri tehlikeli bu arkadaşın. Hele ki zaten haftasonu düşük hacimlerle bu işler oluyorsa double tehlike :) Bir de piyasa kapitali meselesi var Link in. Şuan 6 milyar dolar civarında. Buraları pek geçemedi daha önce de. Bir ltc gibi, ada gibi hamle yapar mı izlemek lazım. Ytd.

        LINKUSD @hamzaerenzorba Yani o hocam o fiyatlardan elinde tutuyorsan bir es verip satmak ve izlemek mantıklı. Dediğim gibi bir 18 dolar görülsün hele, o arada 1 doarlık yükselişi kayıp görmemek lazım, çünkü sert direnç 17 dolar civarı. Terse gittiğinde tutamıyorsun stop falan patlatıyorlar. Ayı sezonu yaşamamak için iyi fiyat analizleri yapmak lazım. Düşüşte 8 doların altı çok zor görülüyor. 4 dolar falan olması için btc nin de 6-7 bin dolarlara inmesi lazım. Ytd.

         LINKTRY @smcil Link için potansiyel olarak 40 dolar gibi bir hedef var. Ama "potansiyel" diyorum olacak diye bir şey yok tabiki. Ayı piyasasında çok ciddi kayıplar verecektir. Şu grafiğe göre Btc karşısında bir kıpırdanma oldu evet ama yeterli değil. Bu yukarı ciddileşirse çok hızlı yükselir ama yakın zamanda ben ihtimal görmüyorum dediğim gibi. Ytd. 

          LINKTRY @samet012 Yok henüz kıramaz bence hocam. Btc karşısında harekete başlamadı. 18 i geçinceye kadar sabır. Hep söylerim alırken sabret, satarken çabuk ol. Benim felsefem bu yönde :) ytd.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.