EURUSD yaptığımız pariteden kar bırakmaya başladı 1.13xx seviyeleri vur kaç için yeterli olabilir şu sıralar fazlasını beklemek pek mantıklı gelmiyor, 1.12 seviyelerine inerse tekrar Euro'ya tekrar geçiş yapılabilir, şuanda en uygun fiyarlardan kademeli dolara geçicem , kendi yaptığım işlemlerdir yoksa yatırım tavsiyesi değildir.

  USD çok değil 2 gün olmadı, dislike atan boş kullanıcılar sizlerin yorumunu bekliyorum.

   USD dislike atanlar hükümet yanlısı , maalesef istediğniz kadar yapın gerçeği değiştiremeceksiniz.

    USD Merkez Bankası başkası değişmesine verilen tepkiden başkası değil , sistemsel bir hata değil yani. eski seviyesine ne yapar ne eder gelir ama, başkanın ilk hamlesini yapar çünkü geldimde döviz yükselttim havası vermez arkasında CB var. ülkemizi güzel günler beklemiyor bence. Allah yardımcımız olsun. yatırım tavsiyesi değildir.iyi haftalar şimdiden.

     EURUSD 1.1210dan kademeli Euro'ya geçiyorum yt değildir.

      EURUSD dolardan euroya kademeli giriş yapılabilir, en kötü 1.1330 civarinda tekrar dönüş yapabilirsiniz. yt değildir

       EURUSD 1.1225 geldi bile. 1.1395den yapmıştık. kademe yapılabilir

        gram-altin @Altın.akd 🥇 araştırınca heryerde var, tvdede çıktı aslında denk gelmediniz demek ki. haberler kısmından dünya kategorisinden bakabilirsiniz

         gram-altin abd İran ve İsrail arasında söz duellosu var. İsrail başbakanı irana kancık söyleminde bulundu. ayrıca abd irana saldırırsa destekleriz iran bunu hak etti açıklaması yaptı. bu yüzden bu şekilde artıyor gibi.

          EURUSD @canancan 1.1395