GBPUSD sterlinin intikamı

  USD hani hem döviz hem faiz inecekti? sırf faiz indiriminde 30 40 krş çıkmasın diye bir sürü müdahale yapıp elindeki kozları kullanıp şimdi yapacak bir şeyi kalmamasına ne demeli? sırf iktidara yakın düşünüp, MB başkanı iş yapmadı dedirtmek içinmiydi? ya siz olayı anlamadınız ya biz. MB başkanı halledebilyosa bekliyoruz 1 haftada 30 kuruş artan dövizimi 15ila 20 tl yükselen altınımı halledicek bekliyoruz.

   EURUSD eurosu onu bunu hikaye. dolar ve altından şaşmıyacaksın

    bist-100 Borsa düşüyor, döviz düşüyor , faiz düşüyor enflasyon düşüyor, krediler düşüyor sizcede mantıksız gitmiyor mu ? böyle nereye kadar gidicek. resmen günü kurtarmak için sürekli hamle geliyor MBden. ben kuşku içerisindeyim siz bilmiyorum. bu yazdıklarımın hiçbirisi doğru orantılı olamaz. birisi çıkarken diğeri mecbur inecek . sonumuz hayır olsun inşallah.

     EUR perşembeden sonra bir miktar geri çekilme olabilir. Tatilde olan mb gelince ilk işi müdahale yada ayarı vermek olabilir. ama hepsi geçici tabiki eninde sonunda yükselecek çnükü vergi ile devlet yönetilmez üretmek lazım. iyi kazançlar. tahmindir yt değildir.

      GRDOLARALT altın bütün para birimlerini katlayarak yükselişini sürdürüyor ve ben şaşkınım herşeyi geçtim 1 2 ay içinde nasıl bu kadar rant yaptı olacak iş değil.

       USD Tatilde olan mb müdahale edemeyince durum böyle oluyo demekki...

        EURUSD 1.12 seviyelerinde kalıcı olabilirse 1.13lere yükselicek. ama uzun vadede kesinlikle euro değil dolar alın bence. 1.15 1.16 seviyelerinden ani düşüş ani çıkışlarla hayatta kalıyor euro tarafı. ytd

         USD dolar aşşağı yönde diyen arkadaşlara soruyorum madem aşağı gidicek, bana aynı zamanda dövizin, aynı zamanda faizlerin aynı zamandada borsanın düşüşünü nasıl açıklayabilirler. gerçekten merak ediyorum.

          EURUSD bu şekilde 1.1300 civari gelicek siye düşünüyorum. fazla euroda kalmamayı düşünüyorum . yaotğom işlemdir ytd

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.