USD YATIRIM TAVSİYESİDİR 1️⃣ Yükselirken çok iştahlanıyorsanız içinizden almak geliyor sa sakın almayın birazdan yönünü aşağıya çevirecektir2️⃣ Düşerken sizde elinizdekini çok satma hissi uyandırıyorsa satmayın sizin elinizdekini bozdurmak için bir takdikdir. 3️⃣Yükseliş yaşanıyor ama almak içinizden hiç gelmiyorsa bilinki iyi yükselecektir,o zaman alın4️⃣Düşüş yaşanıyor ama satmak içinizden hiç gelmiyorsa satın bir daha aynı seviyeleri uzun zaman göremiyeceksiniz*️⃣*️⃣*️⃣ Her zaman al sat yapanlar değil uzun vadede alıp bakmayanlar kazanmıştır#️⃣#️⃣#️⃣Bunları size yıllarca spekülatörlerin hamlelerini çözmeye çalışan bir KARDEŞ TAVSİYESİ olarak alabilirsiniz.

  bist-100 @Naci Ağbal Portakalı soymadan içinden ne çıkacağını bilemezsin kardeş..

   KARSN @fatihrizaozturk52 Filmin sonunda bisiklet alacak kadar parayla başbaşa kalmakda var, Burası borsa adama önce ayarı verirler sonra aylarca melun melun baktırırlar

    bist-100 Kâr eden, devamlı büyüyen, özkaynaklarını devamlı arttıran şirket, Borsa kaç puana düşerse düşsün sizin hisseniz eninde sonunda yukarı gidecektir arkadaşlar hiç korkmayın hisselerinizi uzun vadeli alın ve bekleyin... Spekülatif hisselerden uzak durun fiyatı aşırı şişmiş kağıtlarda macera aramayın üzülürsünüz.

     bist-100 @serhat bal Bist'i yaladın yuttunda yurtdışına mı geldi sıra

      KARSN @rascocan Enka al güzel kardeşim hem ucuz hem güvenilir sağlam kağıt uzun vadede kazanırsın kafan rahat olur..YTD

       USD

        KARSN @zirvede_ birak Canı kaça gitmek isterse oraya gider

         bist-100 @FinanStar yasarkahya40@gmail.com

          ASELS @tr.tayfun Hisse senedi alabilmen için bankaya gidip ayrı bir hesap açtırman gerekiyor

           gumus @SÜKÛNET 137 nasıl hesapladın, 130 veya 140 değilde 137

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.