GBP @Turnusol Senin seviyen bu kadar.Cevap bulamayinca belden kufurler, ne diyeyim Allah hidayet versin. Sizin gibi Ahlak yoksunu insanlar olduğu sürece daha çok kiriz görürüz. Allah hiç birinize TC'nin yonetimini nasip etmesin. Hadi bakalım mutlumusun ? İnsan olmak ile hayvanlığin sınırını aştın!! Şuur'suz herif.

  GBP @📈📊💲🅰️🅱️I®️L🅰️📊📉 Ulan olum siz nasil Finans işine girmişsiniz? Sürekli bir Ciyan ağzi, atarli giderli konusmalar. Hayirdir? Ergen argosu felan.

   GBP @📈📊💲🅰️🅱️I®️L🅰️📊📉 Olur Paşam sagolasin izin verdin. Bir süre uzak alayim. Ne zaman gelemicem tekrar?

    GBP @Turnusol Turunsol Kağidi Terbiyemi bozmuyorum. Çünkü seni tuvalet kağidi olarak kulanacam.

     GBP @alpuslu Megaloman kardeş üç sene sonra .

      GBP @buse y. @nikos kazancakis ise gidecem sonra gorusuruz dolu konusan adam.

       GBP @alpuslu Alpuslu dikkatli ol kardeşim kendine iyi bak. Ulkeyi yonetenlerden memnun değilseniz Cözüm sandikta . tabi bir dört sene daha bekliceniz. Unutma Devlet heryerde . Ben takip ediyorum sadece. Yaptigim photo Facebook tan bir alinti Ne CHP yi severim nede diģer partileri.

        GBP @Cornelia yuru len cakal benim dovizle sizden fazla isim var . Camur ile ugraşan sizsiniz yaptiniz heykelerden belli. belki canim sikiliyor. sanami soracaktim?

         GBP @Kanarya1907 icerikte Suni Zan yok bulunduğun ortam ihtibari ile para ile ugrastigin belli, yada musluman gorunumlu ulke disina atilmiş birisin . Bende sana hakkimi helal etmiyorum olmuyan hakkini helal etmediğin için.

          GBP @Kanarya1907 Sende ne kadar faiz yiyerek hak yediğinin farkindamisin ?

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.