USD @pelinsu2 Be insan evladı (!) aşağıda ben Amerikada yasyroum demişsin şimdi kapalı çarşıda dolar ticareti yapıyorum demişin. Yalancıyı sevseler böyle olmayacak ama sevmiyorlar işte 

  SASA @🐳 @burak-aslan Yorganı düzgün ört. Sonra rüya görüyorsun.

   KENT @yusuf-ates Kardeşim aldığın hisse pahalı mı ucuz mu bir kontrol et ona göre karar ver istersen.

    gram-altin @LOGOND @omer-faruk-tekin Ömer bey 1931 i gördü ve tekrar 1938 ile yükseliş başladı. Bakalım yarın nereye gidecek?

     gram-altin @LOGOND @omer-faruk-tekin Grafige göre 1927 dip nokta. Şimdi 1938! Yakında yukarı yönlü olması muhtemel. Yaklaşık olarak 5 yıllık bir destek. Sadece saatlik olarak 1 kere kırıldı.kirilmasi zor ama tabii imkansız değil.

      gumus @Arven Abicim inanmayın bunlara yav. Gumusun Türk Yunan gerilimi ile ne alakası var. Dünyada fiyatlanan bir emtiyanin ülkeye bağlı olması için Amerika ve Çin ile alakalı olması gerekir. Gayrısı mühim değildir. Yani arkadaş bisey bilmiyor.

       bist-100 @masfit Evet Türk borsasi ile altın birbirine çok bağlıdır. Bu arkadaşın tavsiyelerini dinleyin arkadaşlar!

        USD @Cafe Tebrik ediyorum kardeşim. Çok doğru tespit. Bu zekaya sahip olmak için annen sana hamileyken çok sigara içmiş olmalı. Analizlerinin devamını bekliyor dört gözle takip ediyoruz. Bugün de beynimiz olduğu için şükrettiğimiz bir analiz daha gördük. Elhamdülillah ki beynimiz ve vatan sevgimiz var.

         gram-altin @yunus-emre-kahriman O zaman kazancın bereketli olsun inşallah!

          gram-altin @yunus-emre-kahriman Kardeşim ons olarak fena değil bence ama birazdan yapilacak açıklama dolar kısmını etkileyebilir. Bu nedenle dikkatli olmakta fayda olabilir diye düşünüyorum.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.