BTCTRY @eyuphan Beklediğin fiyatlar nedir ?

  ADAUSD Arkadaşlar Ada hala Ağustos sonunu bekliyor . Majör paralar böyledir alt yapıda güçlü bir hacim vardır. Revizyon ve güncellemelerle kısa süreli sağlam yükselişler yaparlar. Onun dışında majörlerde bir hareket göremezsiniz. Al sat için büyük Meblalarla kazançlı ticaret yapmayı deneyin . Majörler risksiz hold avantajı sağlar ama büyük getiri sağlamaz bunu unutmayın .

   ADATRY @cicekaysee Şuan Ada için grafik işlemez çünkü hacim dolu olarak görünüyor .. Rsı ve MA değerleri eşit . Direnç seviyelerini kırması bekleniyor ama alımların yaklaşık 6 katı satış var . Şuan için doyurucu bir yükseliş imkansız görünüyor .. Ancak çok büyük bir ortaklık duyulmadığı sürece..

    ADAUSD Btc dominancesi 4 puan daha düşüp orda biraz sabit kalırsa o zaman altlar için çok hareketli zamanlar gelir .. Tabi Ada Ne olur hiç belli değil tam kanserlik... Ama btc domu hızlı düşerse bu sefer de iyi olmaz

     ADAUSD Bu yüzden yatırım yaparken önce kısa vadecimisiz yoksa uzun vadecimisiniz ona karar verin . Kısa vade ise paranın projesinden önce popülaritesine bakın . Uzun vadeci iseniz önce projesi ve aynı kategorideki başka bir paranın geçtiği yolları araştırın . Eğer para türünün tek örneği ise ; insanların hangi alanlarda kullanabileceği vede daha önce ve en başında hangi yöntemler kullanılıyordu onu araştırın .. geçmiş geleceği görmekte en iyi yöntemdir.

      ADAUSD Portföyümün %65 ine yakın kısmı ADA üzerinde . Arkadaşlar daha önceki paylaşımlarımda da söyledim . Ada dan en azından Ağustos’a kadar dolu dolu bir hacimli yükseliş beklemeyin . Bakın !!!!!! Hala akıllı kontratlar Ada üzerinde oluşturulamıyor. Bugün itibari ile merkeziyetsiz bir forma dönüştü . Fakat bu özellik tek başına ahım şahım bir özellik değildir. Sistemler akıllı kontrat oluşturamadığı sürece Ada ağı üzerinde bir hareket göremezsiniz . Ada şirket politikası gereği herşeyi tam yapayım yavaş olsada önemli değil diyen bir oluşum. Ama şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim Ağustos sonrası bu fiyatları zor bulursunuz . En basit örnek DOT ; 3,15 dolar iken Ada’nın geçtiği yollardan geçti şuan bakarsanız 36-37 dolar bandında oturmuş bir alt yapıya sahip . Bu süre zarflarında illaki vur kaçlar olacaktır . Ama hacimli oturmuş bir fiyat şimdilik beklenemez. Matematiksel olarak imkansız zaten . Yatırım tavsiyesi değildir .

       ADATRY @ÇAÇA4809 Çünkü btc güven veremedi de ondan . Genel düşünce bu günlerde 73K yı görüp sonradan büyük düzeltme beklentisine girilecekti . Fakat btc dominancesi düşüyor . Buda insanlarda ayı piyasasının beklenenden daha erken geldiği fikrine maruz bırakıyor . Kar satışları başladı . Unutmayın piyasada USDT hacmi büyüyorsa bilin ki kar satışları artıyor demek

        ADAUSD @🪙BTC_ALTCOİN_GMS💸 İllaki yapışacak . Adam kendi ağzı ile açıklama yaptı Ağustos sonu akıllı kontrat başlayacak diye .

         ADAUSD @🪙BTC_ALTCOİN_GMS💸 Kardeş Ada 1 Mart’tan bu yana BTC karşıtlığı olsun popülerliği olsun vur-kaç yapmak isteyen yatırımcılar için orta vadeli bir araç. Yüksek hacimden kastım ; DOT u ele alalım DOT üzerinden yüzlerce proje olan ve bu projelerde birden çok borsada işlem gördüğü bir ağ yapısına sahip . Ama Ada üzerinde bu yapıyı düzenleyecek projeler hala başlamış değil . Bak Yok demiyorum var fakat faaliyette değil . Bu yüzden hacim henüz müsait değil diyorum Ada hala Twitter da ünlü olma yolunda ilerliyor CEO yu takip ederseniz iki lafından biri insanlar beni anlamıyor büyük bir sistem doğuyor felan .... ya dayı tamam doğru söylüyorsun da insanlar kaçan fırsatlarını yakalamak istiyor kimse senin geleceğinin belirsizliği ile uyanmak istemiyor . 11 Ocak ta cotinin invest tablosuna bakın bir de şimdiki tabloya kaç bin kat artış yaşamış görürsünüz . Diğer projeler vaatleri hep kısa tutuyor ama Ada aha oldu aha olacak ..

          ADAUSD Şuanki yükselişin sebebi sadece Hırvatistan başkentinde yapacak olduğu halka açık sunum yüzünden .. Yani çok bir hacim beklemeyelim . Almayanlar beklesin.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.