USD İyi akşamlar arkadaşlar, bundan sonra karar aldım hakaret ve saçma sapan yorumlar yapan arkadaşları direk engelleyeceğim. O kadar Analiz yap, çalış, emek ver karşılığında dangalağın biri gelsin saçmalasın hiç uğraşamam. Ciddi ve değer bilen arkadaşlarla yola devam. Dün ve ondan önceki paylaşımlarımda da belirttiğim gibi düşüş devam edecek dün beklediğim müdahale bugün geldi yarında devam edecek dip rakamlar 5.36-5.39 - 5.45 ve altı alım fırsatıdır. Bol kazançlar. Saygılar.

  USD @yanginci33 Gram altın ile ilgili çalışmam yok yanlış yönlendirmek istemem.

   USD @🇹🇷 Pusat58 🇹🇷 @Pusat58 Bugün kapanışa doğru aşağı yönde kırılım bekliyorum. Daha önce dediğim gibi 5.45 ve altı alım noktası.

    USD Haydi aslanım ayrıl da gel de alttan alım yapalım artık ;)

     USD Düşüşe devam hedefte 5.36-5.39 var bol kazançlar.

      USD @karvaraa Nasıl düşebilir böyle düşer piyasa zaten bu indirimi fiyatlamıştı. 450 baz indirim gelince anlık tepki geldi ver düşüşe geçti gayet basit.

       USD @fatih-simsek Euroda yaptığım çalışmada dip rakam 6.09 var dahası için 6.09 gördükten sonra çalışma yapmak gerekir.

        USD @eagle321 Rica ederim.

         USD @Çılgın Adam Beleşten bilgi alıp nankörlük eden veletleri engelliyorum sende engellendin güle güle.

          USD @bedirchef Senin gibi boş insanları ben kaale alıp yazmıyorum aslında ama yazayım ben dün düşecek dedim rakamda verdim gelmedi ASLANLAR GİBİ özür diledim. Ve devamına da yükseliş trendine girmedi yükselişe aldanmayın bu gün dediğim olmadı ama yarın veya çok kısa bir süre içerisinde olacak dedim. Ve rakamları da verdim 5.45 ve altı alım fırsatıdır. Dip rakam 5.36-5.39 dedim. Hala gelmiş burada boş boş zırvalıyorsun insan yazarken utanır biraz. Şimdi seni engelliyorum bir daha beleşten paylaşımları mı göremeyeceksin hadi başka kapıya yallah senin gibi pis insanlara iyilik yapmak karşılığında nankörlük görmek bana göre değil hadi bakim yol al şimdi bedava bilgi yok benden sana.

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.