USD Yükselecek diyenlerin içinde doları olmayan var mı merak ediyorum?

  USD İstifa doların düşüsü konusunda olumlu haber, akabinde şakkadanak faiz artırımı ardından şak bir faiz arttırımı daha çil yavrusu gibi dağılır herkes. “Bunlar yaşanırken Bien olumsuz açıklama yapmazsa”

   USD @Nemeçek Bahsettiğimiz çin ülke olarak ekonomisi iyi olabilir fakat refah seviyesi olarak pekte iç açıcı sayılmaz. Bahsettiğin basında geçen yazıyı tam okumanı tavsiye ederim 👍

    USD @Müfreze03🥇💲💸🥈 @Müfreze03 Sosyal Haklar Var Olduğu Gelecek Kaygısı olmadığı için insanlar bizim kadar birikim ve yatırım meraklısı olmuyor haliyle.

     USD Bu Platformun Son Dönemlerde Bu Kadar Kalabalık Olması ile İlgili Tek Bir Söz Söylemek İstiyorum. “Ülkesi ve Ekonomisine Güvenilmeyecek Olan Halklar, Sürekli Birikim Yapmak İsterler”

      THYAO Ahh ahh!...

       THYAO Ara sıra yoklayacağım sizi, yine mi aynı fikirde değiliz :)

        THYAO 11.70 ler köprüden önce son çıkıştı baya bir süre bekleyecek zararda olan arkadaşlar Allah sabır versin

         THYAO @veli-c Bu arada şunuda belirteyim 3.500 karla bugün çıktım. Bundan önce 9000 kardayken çıkmamıştım son sürat o seviyeden -6000 leri gördü yine çıkmadım.

          THYAO @veli-c Hiç bir şey olmayacak dostum. Yorumların içinde gezerken senin yorumunu görürsem tavan olacak diye. Neden böyle demiş diyip işin ehli olan insanların analizleriyle senin söylediğini kıyaslarım yine bildiğimi okurum. Benden sana tavsiye insanların yorumlarına takılmak yerine bu adam neden son çıkış demiştir diyip biraz araştırmanı öneririm. Aklına yatmazsa yine kal thy de.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.