USD vatandaşlara ait döviz mevduatları 120 milyar dolar seviyelerine çıkmış. bu rakam korkunç bir rakam . hükümet Suriye savaşını mazeret gösterip Türk lirasını koruma kanunu devreye sokabilir. eğer böyle bir durum gerçekleşirse ne olur. hani soğan patates stoklayıp yüksek kârlar etmeyi düşünen tüccarlar gibi herkes avucunu yalar. Bizim ülkemizde bir şey para ettimi herkez o işe saldırır ama ertesi sene herkez avcunu yalar.neden mi ? en güzel örnek patates ,soğan geçen sene kilosu 8 liraydı. herkes patates soğan dikti.hayalleri çok para kazanmaktı ama bu sene kilosu 1 TL.yani işçi maliyeti bile çıkmadı.hepsi avcunu yaladı. şu anda herkez hesaplarını dövize çevirdi bekliyor herkez yüksek kârlar düşünüyor. peki ya sert bi düşüş olursa ne olur.

  gram-altin Şeytan üçgeni. grafikte üçken sıkıştı. artık uç noktada. 

   gram-altin Altın bu gün çok sert düşecek.

    gram-altin Söylediğim gibi Altında dip noktayı gösterecekler. bakalım dip nokta neresi nereye kadar düşecek, hep birlikte göreceğiz.

     gram-altin Altında önümüzdeki süreçte dip noktaya kademe çekip bu noktada uzun bir süre beklemeye çalışacaklar daha sonrasında çok hızlı bir pik yapıp tarihi bir rekor gelecektir. bu dalgada TL ye geçip bekleyip. dipten tekrar giriş düşünüyorum.

      USD @emrah787878 Türk Ordusuna Ait yerli Tank fabrikasını başka ülkeye satan Adamın çomarı anca böyle bir paylaşım yapar zaten.

       gram-altin Altın kısa koşuları sevmez. uzun vadeli yatırın. 2020 sonunda göreceksiniz. iniş çıkışlar olacaktır. ancak uzun vadede çok güzel kâr lar yapacağız.

        gram-altin Takvim 02.02.2020 yi gösterdiği zaman. Altını olmayan kafasını taşlara vuracak. Ah vahhh edecektir. uygun fiyattan Altın alın. Altından hiç korkmayın. 2020 Altın senesi olacaktır.

         gram-altin @Rayyur ... Tarihe dikkat et ve geçmiş yorumlarımı okuyabilirsin 

          gram-altin Yıl başından bu yana gram altını 198 den alıp benim yorumlarımı görüp takip edenler güzel kazançlar yaptık. Artık bu kârları daha da katlamanın zamanı geldi. takipte kalın.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.