USD @Borsanın50Tonu Azıcık dustu diye ben demistim leri geçiniz. 6.80 olursa eyvallah.

  USD Bakalim ne olacak ytd ytd ytd ytd

   USD Dolar alınır mı diyen arkadaşlar; Araştırın, güvendiğiniz bir uzmana danışın, bildiğinizi yapın. Alınır/alınmaz diyerek yatırım tabsiyesi yapanlar; Neye gore? neden? kısa vade mi uzun vade mi, yorumunuzu ona göre yapın.

    USD Yorumlarda saygılı olmayı unutmayalım. Para yükselir düşer. Insanlıgımızı kaybetmeyelim. Birbirimize düşman olmayalım. Sadece saygı yeterli.

     USD Kısaca ve özetle, üretimin olmadığı yerde, paranın değeri düşer. Hicbirsey yokken düşen döviz kurları varsa, alım fırsatı için düşürülüyor olabilir. Bunu da dikkate alınız. Alım yapılır ve geri yükselir. Fakat bu bir ay da sürebilir, 3 ay da. Sabır herseyin ilacıdır. Bunu da 1 ay sonra bakın size demiştim demek için yazmıyorum. Kargaşaya kaosa gerek yok. Sabret, vaktin varsa bekle. Yoksa ne kadar zarardan dönersen kardır. Herkesin gönlüne göre olsun.

      USD @tellioğlu Saygı ve sevgi dolu bir yorum daha.

       USD @blackmotorss Oh oh oh saygı sevgi havalarda uçuyor. Maşallah yorum yapan ayrı saygılı, yoruma yorum yapanlar müthiş beyefendiler. Gurur tablosuyuz ya biz. Ne güzel varlıklarız biz. Birbirimize sövmeden, terbiyeli olmadan duramıyoruz. Oh oh oh ne güzel ne güzel. Medeniyet dolu yaaw

        USD @🇹🇷⚡NÖRO-ANALİST⚡🇹🇷 Aman yarabbi

         USD Ne dost ne düşman. Herkes kendi çıkarı için yaşar oldu bu dünyada. Çıkarına ters düşüyor ise sayıp sövüyor. Nerede saygı?

          USD @NoKTa Aynen öyle

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.