gram-altin @THE TRADER Obo çalışır ters çanak olur.. sonrasına bakmak lazım

  gram-altin @mrtm 😂

   bist-100 @ciwan-ergul Birader arada denk geliyorum yorumlarına, hepsinde de bist düşecek yazıyorsun. 120 binde de öyle 85 binde de öyle.. temel olarak borsa hareketli olduğu için elbet yarısı tutar yani 😀 önemli olan hareketi yakalayıp para kazanmak.. bende sana tavsiye olmadan söyliyim, dolar ve altın düzeltme alacak hemde hiç beklemediğimiz anda..

    USD @karkavec E tamam işte nasıl gelmişti sormak lazım o zaman.. neden şimdi 720 lere çıktı düşünmek şazım dimi? Nasıl geldiğini biliyorsan yapılan hataları da görüyorsun demektir, neden şimdi bu hale geldiğinin ve neden 10 lira olmasının normal olduğunu düşündüğünün cevabı bütün soruların cevabı..

     USD @karkavec Yahu dolar 1.30 iken enflasyon yokmuydu ülkede?

      USD @karkavec Yanlış, doların 10 lira olması normal değildir, 7 lira olması hatta 3 lira bile olması normal değildir.. bu ülkemizin gidişatının bir göstergesidir.. paran değer kaybediyorsa şapkanı önüne koyup düşüneceksin neden diye, nerede hata yapıyorum diye.. saçma önlemlerle yükselişi kısıtlamak çözüm değil maalesef..

       USD @kaya08 Tabii ki görecek, önemli olan ne zaman göreceği ve yolda nerelere uğrayacağı... 1,5 senedir 7,20 bekleyen var 😀

        USD @Betanova Bunu ne vade de yazdın bilemedim ama silmeye başla hesabı bence..

         USD @skn06 Dün zaten 6,60’tan 6,70’e spek hisse gibi çıkardılar, dümdüz gitti, böyle olacağı belliydi.. normalde 6,60’tan salması gerekirdi.. birşeyin düşmeden çıkması mümkün değil..

          USD @Beyaz-Siyah @Hız Canavarı Hiç anlamıyorum bu işlerden demenin kısa yolu gibi olmuş yorum..

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.