USD @DİDEM Buradan sadece piyasa takibi yapılabilir. Alış satış işlemleri için mobil bankacılığı veya benzer yatırım şirketlerini kullanmalısınız. Bu arada kur fiyatları bu uygulamaya biraz gecikmeli gelmektedir haberiniz olsun

  gumus @humanistdoctor Denizbank, limit yok ve arayüzü kolay

   gumus @vltjkntrl yok

    gumus @sistemXEBENDE 😅😅

     gumus @emre-bey gelir gelir hiç belli olmaz

      gumus @ydaktepe Aynı yerden alıp aynı yerden çıkmışız. Kâr cebte güzel

       gumus Alacak olana bu yerler iyi. Sonra uçuşa geçti mi niye almadım diye pişman oluyorsunuz. Yine bunu yaşamamak için 3 kg girdim. Zaten %90 ımız sürekli al sat yapmıyor. Ya okuyoruz ya işimize meşgulüz. O sebeple alıp uygulamayı kapatın 1-2 haftaya bakarsınız biraz kâr ettiniz satın, aç gözlü olmayın. Bu benim şahsi düşüncemdir yatırım tavsiyesi değildir, kendi mantığını uyuyorsa değerlendirebilirsiniz. İnşallah hep birlikte kazanacağız. Kimse en dipten alıp, Zirveden satamaz.

        gumus @🍀Kazuya🍀 6 nın altı her zaman kazandırır ytd.

         gumus @🍀Kazuya🍀 kardeşim zaten düşüp yükselen bir emtia bu. Yani ocak sonuna hem düşecek hem yükselecek. 6.30 du 5.90 oldu şimdi 6.05 yani sabit değil.

          gumus @sözün bittiği yer Anladım dostum gramı arttırarak güzel işlem yapmışsın inşallah yakın zamanda bu düşüşler kadar hızlı bir şekilde toparlanır da düzlüğe geçeriz.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.