BTCUSD @ReCMeL_53 4-5 seneye gerek yokmuş bir sene önce gelmeliymişim anlatmak istediğim o kardeşim. Sen aldın kâr yaptın paranı katladın için rahat ama şu an benim gibi yeni girenler için eski tadı yok. Göze batıyor artık, Abd hazine bakanının bir açıklaması ile düşüş yapıyorsa her an her şey olabilir. Hayırlı kazançlar dilerim sana umarım bizde senin gibi rahat konuşur hale geliriz birgün.

  BTCUSD @🏅Bitbaba.official🥇 Zor be kardeşim hangi birisini takip edelim, en mantıklısı pazar günleri düşüş oluyor ordan alıp hafta içi satmak üç beş ne kar verirse artık. :)

   BTCUSD @ReCMeL_53 Evet haklısın Btc yükseldiğinde bin coinden on tanesi düşüyor senin örneğinde bumu yani ? Ben gerçek olanı yazdım ve son bir saat'te söylediğim oldu Btc 49 bin seviyesinde iken alt coinler neredeymiş simdi 47 bine inince nerede bir bak istersen, olay bi işi yapıp yapmama meselesi değil sizin son beş ayda kazandığınız o cazip ortam gittikçe riskli hal alıyor son 3 aydaki yükseliş trendi hız kesmiş onu anlatmak istiyorum. Elon Musk böyle bir hafta sonu bir tweet ile Doge'yi uçurdu şimdi ne oldu istediği kadar Doge diye tweet atsın Doge yerinde sayıyor garip değilmi peki.

    BTCUSD Dislek atanlar onu yapmak yerine iki kelime yazın da tartışalım. Buraya gelip coin ile işi olmayıp atıp tutan altıncılar ile karıştırdınız galiba. 21.000 dolar da 37.000 zarara girdim şu an 10.200 tl zarardayım hâla yalan borcumuz yok kimseye hamd olsun. 

     BTCUSD Yaklaşık iki haftadır bu coin işine girdim ve çok geç kaldığımı anladım. Bu saatten sonra da buradan para kazanmak tamamen kumar gibi bir şey, bütün coinler Btc'ye bağlı o yükselirse bir birim yükseliyor o düşerse 5 birim düşüyor ve toplayacak diye bekle dur. Aldığımız coin'e binlerce coin içinden bir tane balina gelip Btc'den bağımsız yatırım yapacak ta yükselecek ölme eşeğim ölme 15 gündür hâla zararı kurtarıcaz diye bekliyoruz, Btc 53 bin olacak da bizim nazlı coinler aldığımız yere gelecek bekle dur gına geldi yeminle.

      BTCUSD Nerde bir uyuz coin varsa gitmiş onları almışım, Btc ile birlikte çamur'a düşüyorlar Btc kalkıyor tekrar yürüyor onlar hâla üstündeki çamur'u temizliycem diye uğraşıyor. Masumlar apartmanındaki Safiye gibiler aynı ya..

       BTCUSD @lamos33 Şu iki üç günde gördüğüm bu, analizmiş grafikmiş işlemiyor millet bir btc de bin doların peşinde eğer yüklü bir alım gelmez ise terste kalmaya devam edicez galiba.

        BTCUSD Düşüyor Çinliler biraz alım yapıyor yükseliyor, bir gıdım yükselince Avrupalılar satıyor düşüyor sonra Abd uyanıyor bir gıdım yükseliyor sonra Çinliler uyanıyor satma sırası onlara geliyor ve döngü devam ediyor. Bir süre böyle devam edecek biz de möl möl zararda bekliycez galiba.

         BTCUSD Az önce bir sigara yakıp bir fırt çektikten sonra kül tablasına kodum, sonra tezgahtaki işe bir göz atıp geldim bir sigara yaktım tam kül tablasına koyucam baktım orda bir sigara yanıyor. Btc gözünü seveyim at artık kendini yukarı doğru..😅

          BTCUSD @parsmarley Haklısın öyle olmuş, sileyim ben bunu teşekkürler.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.