gram-altin Yatırım için altın şu an için en uygun seçeneklerden biri, Altının yükselişini Tramp' ın Türkiye yi destekleyici söylemleri bile durduramıyor.

  gram-altin Herkese Merhabalar, Gram ve Ons altında yorumlara ve piyasaya baktığımızda pozitif yani artı yönlü bir beklenti olduğunu söylemek mümkün. Önümüzdeki hafta gram altının 277 seviyesini aşması durumunda 280 ve üzerine çıkabileceği beklentisi artmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda şu sıralar altinda alım yapmak uygundur denilebilir.

   USD bir önceki paylasimimda, FED in faiz indirimi olacaktı, sehven faiz artırımı olarak yazılmış.

    USD Dün FED in faiz artırımından sonra, piyasalarda bu gün itibari ile bir beklrnti kalmamış gözüküyor. Bundan sonraki surecin hem düzeltme hareketleri ile hemde normal beklentiler düzeyinde küçük ye olsa bir yuksrlme olacsgink tahmin etmek mümkün. Ancak ulusal ve uluslararası olabilecek olağan dışı durumlara göre piyasalar yine yön değiştirebilirler. Benim bu durumda yatırımcılara yapabileceğim tavsiye şu olacak, özellikle $ ve Altın yonunde temkinli bir şekilde alım yapilabilir.

     USD @Doç. Dr. Cemal Arslan Bu gün bekleme günü olarak değerlendirebiliriz. Bekle gör politikası riski sevenleri tutmak mümkün olmayabilir.

      USD Dolar ve Altın (Hem gram Hemde Ons) icin, Butcesi müsait olup, günübirlik düşünmeyenler için alım zamanidır diye düşünüyorum. bu fiyatlar makul fiyatlar olarak düşünüyorum. Bu fiyatta alanlar orta ve uzun vade de kazanabilirler.

       USD Yatırımda kaybetmeden kazanabilmenin yolu sabırla bekleyip, uygun zamanı yakalayabilmek tir.

        USD @Endeks Cemal Hocanın açıklamaları bu bakış açısıyla gayet makul ve mantıklı gelmekle birlikte, Uluslararsı alanda yaşanabilecek olaylar her zaman kur dengesini değiştirebilir. bu durumda temkinli ve sabırlı olabilenler kazançlı çıkacaktır.

         Bizi Takip Edin

           Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.