USD SEN ZENGİN OĞLUSUN İNCİTME YAZIKTIR ANANI VER 15 BİN LİRAYI FAKİR KURTARIR VATANI!ÜNİFORMA GİYMEYEN ETEK GİYSİN ASKERLİĞİN BEDELİ OLMAZ OLSADA BEDELİ PARA OLAMAZ.!

  gram-altin Sudan ucuz şuanda keşke satacak bişeylerim kalsaydıda karşılığında altın alabilseydim bu fiyatlardan.. Al bu kirazdan kalmaz birazdan YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP kendime olan notlarımdır ağustosta bu rakamları arayacağız. Altın 650 dolar 9.30 olacak . I dont no panic.

   ons @zeus8 Uzun vadede gümüş altın dolar yukarı..Yatırım tavsiyesi değildir. Gümüşte ağustos beklentim 50 dolar altında ağustos beklentim 2800 dolar gümüş tl 12-13 lira altın tl 550-600 lira yatırım tavsiyesi değildir.

    ons Altının güveni burda iştw bugünkü BTC ETH DÜŞÜŞÜNDE ne kadar zararlar edenler oldu birileri borsaya kriptoya çekmeye çalışıyorlar ki malları iteleyecek alıcı bulabilsinler Altında ve dolarda olanlar sükunetlerini korusun ve uzun vade yatırım yapsınlar.. Er yada geç kazanacaklardır YTD.

     ons Bilmiyorum artık yandık hepimiz 😀

      gram-altin @bekirsimsek01 800 lira olmayacağının garantisi varmı ? Benim tahminim 1-1.5 sene içersinde en geç 800 tl o bile zarar etmeyecek diyorum.. Ben kendim bu fiyatlardan satıp aşağıdan aldım ama o arkadaş onu yapmayıp aldıysa o fiyatdan bekleyecek ve kazanacak başka bi çaresi yok.

       gram-altin @bekirsimsek01 Faize yatıran nasıl zarar eder söyliym altın bi yükselir ayda 3-4 bin tl kazanan arkadaşın 6-7 ay aldığını 1 haftada alır elinden. Ülkeler ve bankalar aptal değil insanların 250 bin tl sine her ay 3500 tl faiz versin. Bugün 500 bine ev alsan 3000 e kiraya veremezsin HARAM olayı burda başlıyor zaten kolay para.. Onuda geçtim 3500 * 7 ay aldın 24500 yapar. 250.000 tl ye bugün altın alsaydın 555 gr has alırdın 7 ay sonra gördüğü yeri tekrar görecek 540*555=299.700 yapar hesap ortada. BANKA SALAK DEĞİL onlarda sizin paranızı ya satıyorlar satamadıklarındada gecelik al satlar yaparak swaplar yaparak fonlamalar repolar yaparak para kazanıp size veriyorlar . YTD doğru zamanda alıp satın o zaman banka yerine siz kazanın günde 10 lira yükselip düşüyor altın 😀

        ons 40-50 ons düşmüş çok değil bir sabah bir kalkarsınız 200 ons yükselmiş !Bunlar piyasa oyunları yıllardır olan durumlar. Hiç korkmayın altının onsunda yön 6-8 ay bandında yukarı olacaktır bunun için bir çok sebep mevcut; -Covid19 vakaları ve ölümleri dünyada haala ciddi bi şekilde devam ediyor.-Ülkeler sürekli piyasaya karşılıksız para pompalamaya devam ediyor.-ABD nin kendi içinde ve dünyadaki diğer ülkelerle olan anlaşmazlıkları devam ediyor.-Aşı haberleri gelsede olumlu bir sonuç şuanda görünmüyor.-Bütün dünyada ticaret durma noktasına geldi.-İşsizlik verileri yüksek.-Tarımcılık,hayvancılık hepsinde düşüş var.-Kuraklık dünya genelinde kapıda su savaşları ve sorunları yaşanabilir.-Küresel ısınma bütün Dünya ülkelerini tehdit ediyor.-KISACASI 3. Dünya savaşı KAPIMIZDA. önümüzdeki senelerde bir savaş yaşanabilir DÜNYA KARIŞABİLİR. Bu gibi karışık olaylarda DEĞERLİ METAL çok yüksek fiyatlamalara gider.Faiz borsa sanal para kağıt para hikaye ALLAHIN İNSANLIĞA BAHŞETTİĞİ ALTIN Geçerli!

         gram-altin Amaçta bu zaten BİRİLERİNİZ BIKACAK SATACAK BİRİLERİNİZ DÜŞERKEN ALACAK PİYASA BU ŞEKİLDE OLUŞUYOR ÜSTTEN ALANLAR ALTTAN ALANLAR 500 den alanlar 538 den dahi alanlar HEPİNİZE SESLENİYORUM 6-8 ay sabırla bekleyin EN ÇOK KAZANAN SİZLER OLACAKSINIZ. Faize yatanlar - Borsaya girenler - sanal paralarla fantazi yapanlar hepsi ZARAR EDECEK.. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR SABIRLI OLUN VE ARKANIZA YASLANIN .!

          ons @Kemal KÜKREYEN En az 8500-en fazla 9.300 tl YTD

           ons Ons altının çanak hedefi 2800 dolardır sizlere bu rakam abartı gelebilir. Ben sadece bu yorumu kendime not kalsın diye yapıyorum bugün 05.01.2021 eylül ekim kasım aralık aylarında en geç 2800 dolar çanak hedefi gelebilir 9 tl çanak hedefi bulunan dolarıda hesaplarsak Gr Altın 800 TL leri aşıyor. Size bu rakam abartı geldi değilmi ? Ama ben bu rakamı görmeden altını satmam.Aktif olarak 30 yıllık kuyumculuk işi ile uğraşıyorum. Bu hesaplarıda hepinizden çok yaptım.Bu ekrana sizlerden daha fazla vakit harcadım çok deneyimler yaşadım.Ben yatırımlarımı koyduğum hedefler geldiği zaman yaparım sizlere tavsiyem 800 tl leri görmeden altınlarınızı satmayın.Bu fiyat görüldükten sonra müthiş fiyatlamalara şahit olacaksınız.Anlatılanlar YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.Size şunu söyleyebilirim ki 180 tl den başlayan altın rallisi nasıl 540 tl ye değip düzeltme yaşadıysa 440 tan başlayan ralli de 800 hedefini almadan düzeltmeye girmez.Olumsuz haberler şart bunlar sırası ile OLACAK ALTININ ZİRVESİ BİTMEZ!

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.