USD Az kaldı 1 Nisan şakasına. Burası yine ağlama duvarına dönecek.

  USD @Zebercet peki😂😂

   USD @NeredenNereye Bende diyorumki güzel kardeşim kıyaslama yapacaksan 20 yıl öncesiyle yapacaksın. 1 ay öncesi falan hikaye. Otur kıyasla sonra tekrar konuşuruz.

    USD @Ata-GökTürk Ok kardeşim sen anca kendini kandırırsın bu kafayla, o yüzden konuşmayada gerek yok.

     USD @Ata-GökTürk Tabi herkes sırada bekliyodu çünkü senin fabrikanı almak için. Bırakın bu işleri bir tane yatırım yapılmıyodu senin toprağına. Değersizdi çünkü. Piyondun çünkü. Sizin gibi avrupanın gtünü yalayanlar yüzünden. Avrupa özentisi hainler yüzünden. Kalkmış burda dış politikadan bahsediyo. Allah sizin gibilere bırakmasın bu ülkeyi.

      USD @NeredenNereye Kardeş konuşmalarından senin yaşın belli. Eskiyi bilmeyen yeni ile kıyaslayamaz. Ne gördünde neyi kıyaslıyosun aç oku biraz yakın tarihini. Bu ülke süper güç değildi bundan 30 sene önce. Acizliğimizi aç biraz oku sonra geldiğin noktayla kıyaslarsın

       USD @Ata-GökTürk O ballandıra ballandıra anlattığın eski türkiyeye geri dönsek ilk sizler havlarsınız. Maaşını bile alamadığın. Maaş ödemek için 500 bin nüfuslu Lüksemburgtan para dilenen ecevittenmi bahsediyosun. Adamlar borç bile değil hibe etti o parayı. Bu kadar acizdik çünkü. Birde o zamanki dolar kurunu takip et istiyosan. Gerçekler acıdır. Bırakın bu işleri nerden nereye geldik. At gözlüğünü çıkarın artık.

        USD @NeredenNereye Eski dış politikamız mı? Eskiden dış politika diye bişeymi vardı. Zaten piyonduk. Yeni yeni tanışıyoruz dış politikayla. Dur bakalım.

         USD @IRONi MAN @Dolar Sever 💲💲❤️🧡💲💲 Köpeğin duası .... 😂

          USD @✅ 🏆⬇️⬆️ ➖➕🇹🇷Trader 👁 @Fatih Koç 04 Bana yatırımın nasıl yapılacağınımı anlatıyosun😂😂 zirveden alanlara yatırımcı değil sazan denir. Ama sizin gibilerede ihtiyaç var yoksa biz nasıl kazanıcaz😂😂 Sana iyi beklemeler dostum sakın satma ha 😂😂

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.