LTCUSD @EzMoney Hoşgeldin üstad.. İnşallah dediğin gibi olur..Bir bu bir de EOS bir türlü artmadı..

  LTCUSD @EzMoney Valla üstad Allah razı olsun bayağı katkısı oldu..Tek hatam paraya ihtiyacım olduğum an ltc yerine ethyi bozmam..7500 tlden ethden çıkmıştım..Ama 3550 den girdiğim için buna da şükür dedim.. Ayrıca ethden bozdugum parayla da daha önceden bahsettiğim hayrı da gerçekleştirdim.. Çok teşekkürler paylaşımlarınız için..

   LTCUSD @EzMoney Üstad hayırdır..Olumsuz bir haber mi gördün..Ltc hedefin 350$ dı

    LTCUSD @EzMoney Üstad bir yorumunda görmüştüm bugün, sonra yorumu tekrardan bulamadım.. Kârları aldıktan sonra hayır yapmayı unutmayalım demiştiniz.. Kesinlikle katılıyorum.. Ben de hedeflerime ulaşınca sizin niyetinize Çanakkale de yaşayan SMA hastası Ahmet Alpe bağışta bulunacağım.. Bilginiz olsun :)))

     LTCUSD @EzMoney Çok şükür yukarıda..Burdan aldığım kâr dash den ettiğim zararı karşılıyor..Dashden arta kalan parayla bir miktar EOS aldım..O da sürekli düşük..O da ileri de yükselir diye düşünüp aldım..

      LTCUSD @EzMoney Valla üstad görür görmez sattım da biraz geç gördüm..684 try den sattım..Dash deki zararı inşallah burdan çıkartırız..Ytd..

       ADAUSD @Akif_0180 @akif-gumbur Site yöneticilerinin duruma el atması lazım..Gına geldi artık..

        LTCUSD @EzMoney Üstad Dash için yorumun nedir? Litecoinin bile altında kaldı..Dash hedefin daha yüksek diye hatırlıyorum..O da yükselir mi yakın zamanda..

         ETHUSD @EzMoney Stopu patlattıklarına dün bizzat şahit oldum..Dash de 650 de bozdular..Fark ettiğimde 710 dan geri almak zorunda kaldım..Dediğiniz gibi anlık takip etmek lazım.. Artık ben de tecrübe ettim :))

          ETHTRY 500$ ı görür mü sizce..

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.