USD @buda geçer Ben poşeti destekliyorum. Hayır için alınmış bir karar olduğuna kesinlikle inanmasam bile çocuklarımıza daha temiz bir yarın bırakmak adına faydası var ya o bana yeter.

  USD Herkes eleştirir ama tırıvırı. Herhangi bir ülkenin Ana Muhalafeti, sabahlara kadar yüzlerce dosya ile 17 yıllık iktidarını eleştirse yine de tırıvırı. Ama eleştirmeye başlayanlar, yakın zamanda yapılmış herşeyin bizzat müşahidi olmaya başlayınca biraz daha dikkate değer geliyor. Şu gerçek de varki cesaret bulaşıcıdır. O nedenle bu tarz zamanlarda her yeşile aldanıp gaza gelip, tüm parayı aynı yere gömmek, heyelan yatağına para yatırmaya benzer. sonra çıkarmak için belki aylar yıllar gerekir. Anlık renklere değil de, ekonomi üzerinde etkili olabilecek genel gidişata da bakmak da, temkinli olmak da yarar var. Herkes için hayırlısı olsun.

   BTCUSD Dip noktayı tuttuan yüzde 15-20 kazanabilir ama tutturamazsa yüzde 70-80 zararda aylarca da bekleyebilir. Salına salına aşağı iniyor. Şu an 9980 USD. Sanırım 8900-9250 gibi bir aralığa salıp yukarı yüzde 10-15 artabilir ama direkt 8500’lere inerse de çok üzer. Adamlar hakikaten çok akıllı. Hem yükseltip kazanıyor, hem de düşürüp kazanıyor. Olan tüm dünyadaki hayalperestlerin parasına oluyor. Ben direkt 8500’e inerse küçük bir miktar alırım ama 9500’den dönerse hiç bulaşamam. Riskin büyük olduğunu unutmadan yatırım yapın. Geçen yıl tepeteklak gittiğinde burası ağlayanlarla dolu idi. Unutmayın ki btc tamamen spekilatörlerin para kazandığı ve akladığı bir mecra. Kısmetimiz ise 3 kuruş da biz kazanabiliriz ama kayıp riski de yüzde 70-80’lere kadar gidebiliyor. Allah yardımcınız olsun. Ytd

    BTCUSD Bu hafta 8500 veya altı gelirse ki bekliyorum, giriş yapmayı düşünüyorum. Ytd

     bist-100 @gakkom Hayırlısı olsun. İşallah bunlar en kötü günlerimiz olur ama durum bence vahim.

      USD ABD’nin talep ettigi bir terör zanlısı daha serbest bırakılmıs. Dik dur egilme Türkiyem.

       ASELS @Tuncay Keskin Olmadı ama ya biri senden etkilenir de hisse senedi alırsa kul hakkına girmiş olursun haberin olsun.

        bist-100 Yabancı borsalar kırmızı. Bizimki yesillendi ama sanırım altı boş. 2 günlük Tepki yükselişi sona ermiş olabilir. Az sonra kırmızıya dönebiliriz. Ytd

         gumus-ons Gümüş ons 14.400 alım noktası olarak bekliyorum. Ytd

          GBPUSD @güvo Alınmıyor. 1 haftadır 10’un üzerinde islem yaptım. Musteri hizmetlerine de sordum. Benden hic kesilmedi.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.