USD @Naci Ağbal bölüm ne

  USD arkadaşlar. bu dolar mevzusunu çok abarttınız. tamam bizim de paramız altında dolarda. ama biz doların 32 TL olmasını istemiyoruz. Kendinize gelin! doların artması sizin maaşınızı etkiliyor. köşede birikimimiz değerleniyor da ama hayatımız pahallanıyor!

   USD @💵💰RiseOfDollar 💰💵 doğru tespit

    USD faiz çözüm değil ey Akepe ey hüloooocular. taşıma suyla değirmen dönmez!

     USD faiz sayesinde doları düşürdünüz. sorsak en çok Müslüman sizsiniz ama

      USD bu ülkenin vatansever ferdi olarak doların düşmesini bende isterim. keşke dolar 1 TL olsa. yalnız dolar düştükçe köşede parası olanlar, kodomanlar parasını dolara çeviriyor. doları olan bozmuyor. peki niye? çünkü reis açık açık faize karşı çıktığını söylüyor. Ha şuan müdahale etmiyor. peki bu adamın sağı solu belli oluyor mu? bu adama millet güveniyor mu? İşte bu güvensiz ortamda yatırımcı da ufak bir sallantıda gemiyi terk ediyor. sadece ufak bir sallantı olsun. ozman görün bakın dolar kaç TL olacak.

       USD @ÇARŞI31 nasıl toplayacağız derdine mi düştüler

        USD @ramzotti 382.500 doların mı dolar/TL'yi 7.30 yapacak:D güldürme beni ya

         USD @ELON MUSK'IN ROKETİ @X Æ A-Xii Musk 🧠 RUH HASTASI neden sığ beyinli gibi sürekli paylaşıyorsun?

          USD @YaşasınCHP böyle köpeklik yapman için ne kadar alıyorsun? Aylık 50 TL mi veriyorlar sana? çok delikanlısın ya gerçek hesap aç. senin gibiler Tayyip gidince başkasının götünü yalar. çünkü siz sadece yalamayı seviyorsunuz. 2023 te Tayyip seçimi kaybedince başka partinin maskotu olursunuz düşünmeden bu şekilde sallarsınız işte

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.