USD @Ekonomisst @yeniyatirimmci Elindeki paranın miktarı önemli. Şuan için usd ucuz diyebiliriz. Bu haftaki ons hareketi çok mühim. Altında ucuzlayabilir. Duruma göre altın ya da usd almak mantıklı. Yarı yarıyada girilebilir.

  USD @keyfano Kurdan kastım bankaların makasıdır. Yanlış anlaşılmak istemem.😊

   USD @keyfano Arkadaşım 2013 den beri param dolar ons sterlin euro arasında dönüp duruyor. Ben paramı 6 ya 7 ye katlamışım. Dolar 5 lira olmuş 8 lira olmuş umrumda degil inanki 😂 Ben kur ve kambiyo vergisinde yapılan haksızlıga elimden geldigince bir tepki vermeye çalışıyorum. Hepsi bu 😊

    USD @✏Ali Chahechouhe✏ Amacımız birşey degiştirmek degil. Bizim paramız samanlıkda igne misali zaten. 10.000 usd ye 700 lira vergi ödeyecdksin. 400 lirada bankaya vereceksin. GZaten kaç para kazanıyorsunki alsattan. Bari param kasamda dursun dedim bende 😊

     USD @Vatansever_35 Tüm paramı bugün dolarda topladım. Ne makas nede vergi gördü gözüm. Yarına hazırlayıp verecekler paramı. Sonrada piyasadan elimi ayagımı çekecegim.

      USD Çekiyorum paramı bankadan. Ne bankalar nede devlet nemalanamayacak artık paramdan!

       GBP @black&white Bende otaları bekliyorum. Elimde tl ve usd var. Gelirse 8.10 dan kademe yapmaya başlarır. Usd de bekledigim rakam ise 1.19 gelirse usd mi de sterline dönerim.

        GBP @efe-berk Alemin bir akıllısı siz siniz dimi. Hep siz kazanacaksınız. Hep çıkacak sandın dimi. Bunun adı keriz.avi dir. Avlandın. Sanki ben aldırmışım gibi ah ediyorsun. Allah sizin gibileri ıslah etsin. Başkada sözüm yok. Blok.

         GBP @efe-berk Hayırdır kardeş. Niye atar yapıyorsun. Brnmi düşürdüm sanki sterlini 😂😂

          GBP @kocadag43 Kazanmaya ne açıdanbaktıgınız önemli. İşlem yaptıkça elinizdeki sterlin yükseliyormu? Yükselmiyorsa TL kazanmanın bence hiç bir mantıgı yok.

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.