BTCUSD Parayı termodinamik veya matematiksel olarak veya herhangi bir mühendislik ilkesine dayalı olarak tanımlarsanız, Bitcoin zirvedeki parasal varlıktır. Bir yüzme havuzunuz var ve içinde bir sızıntı var ve her yıl suyun %15’i boşalıyor ve diğer yüzme havuzunda hiç sızıntı yok. İki yüzme havuzundan biri teknik olarak diğerinden üstündür. Bitcoin teknik olarak üstün bir varlıktır. Bitcoin satın almak için dolar satıyorum. Hisse senedi satıyorum. Altın satıyorum, alıp satmıyorum. Sorun şu ki, neden üstün olanı aşağıdaki şeyi satın almak için satayım?” (MicroStrategy CEO’su Michael Saylor)

  BTCUSD @Kripto Yasin bende öyle ümit ediyorum en dipten bir alım daha yapmak istiyorum.. emri verdim bakalım görelim..

   BTCUSD @KRİPTO EŞREF patron günaydın bu günkü durum için ne diyorsun?

    BTCUSD @xxxvvvdss haklısın dostum.. ben ona kuyruk acısı diyorum.. ve üzülüyorum

     BTCUSD ...

      BTCUSD Bizim gözümüzde ki o koca psikolojik sınırlar!.. Btc nin umrunda değil.. Psikolojiler farklı insan psikolojisi gibi hareket etmiyor.. Daha doğrusu BTC sayı saymayı da bilmiyor onun işi arz ve talebe göre hareket etmek.. 40-50-60-70-80k ona bişey ifade etmedi etmeyecek.. Btc sınırlarını genişletti artık.. Ama bu rakamlar insanoğluna psikolojik sınırlar olarak gelmeye devam edecek.. Btc nin bizim gözümüzde büyüttüğümüz sınırlar ile rakamlarla değil arz ve talebe göre hareket edecektir... Şahsi görüşüm..

       BTCUSD @🏅Bitbaba🥇 gerçekten öyle ya 😊

        BTCUSD @Kripto Yasin valla 50k dan bu yana girilmez diye diye sinirlerim bozuldu.. borsa psikolojisi ile insan psikolojisi bir değil.. sınırlar birbirini tutmuyor..

         BTCUSD @KRİPTO EŞREF nakitteyiz dostum.. zorlada olsa bekliyorum 😄

          BTCUSD @🏅Bitbaba🥇 'Stopsuzgirmeüzer' bende bekliyorum.. silkeleme olunca haber geldi sandım ama bir haber bulamadım

           BTCUSD @KRİPTO EŞREF Saol Patron

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.