USD @showmethemoney merhaba hocam geçen de sormuştum. farketmediniz heralde. temmuz 2017 gibi idi yanlış hatırlamıyorsam. gümüş ons bir gece yüzde 15 e varan değer kaybettikten sonra aynı gece tekrar toparlayarak aynı değerine yükseldi. bunu nasıl değerlendirebilirsiniz? aynı şeyin tekrar yaşanmadı söz konusu olabilir mi? teşekkür ederim.

  ons @showmethemoney Hocam gümüş ons yanlış hatırlamıyorsam temmuz 2017 gibi bir gece yüzde 15 e yakın düşmüş sonra bi kaç saat içinde aynı değerine yükselmişti. siz bunu nasıl değerlendiriyorsunuz? aynı şeyin tekrar yaşanması söz konusu olabilir mi sizce? gümüş gr. tl çin bu hafta dibin dibi, dediğiniz usd ve gümüş ons dip destekleri baz alırsak 2.75 civarı oluyor. her ikisi denk gelirse tabi.burası gelirse kaçırmamak lazım sanırım

   coffee @Rakam ile Seviye (R&S) abi gümüş ons nereye kadar düşüp yukarı dönerse buna düzeltme yaptı diyebiliriz? bekliyorum dediğiniz gram altın aralığına gelir ve alırsanız ve yukarı dönüş olursa hedefiniz ne olur?

    USD @showmethemoney anladım hocam. xrp de yukarı yönlü düzeltme olursa satış veya stop koyma fırsatı olarak görmek lazım o zaman. teşekkürler

     GBPUSD @showmethemoney tamam hocam. sağolun vakit ayırdığınız için.

      GBPUSD @showmethemoney hocam bi de üstteki sorumu yorumlayabilir misiniz rica etsem. 

       GBPUSD ayrıca ocak 2018 deki yükselişten önce btcnin piyasa hakimiyeti yüzde 65 lerde iken alt coin yükselişi ve btc düşüşü başlamış görünüyor. baktığımız zaman şu anda da yüzde 65. bu bizim için alt coinlerin yükseleceğine bi işaret olabilir mi?

        GBPUSD @showmethemoney hocam merhaba. elde xrp bulunduranlar için tavsiyeniz nedir? buradan daha aşağı düşüş bekliormusunuz? ocak 2018 deki fiyatının onda biri fiyatından xrp maliyeti olan biri kısa vade al sat yapmak yerine en azından ltc gibi 4-5 katlık yükseliş mi beklemelidir vade sorunu yoksa. teşekkürler.

         gumus @GOLD TRADER tabi hocam. teşekkür ederim.

          gumus @GOLD TRADER merhaba hocam. 25 temmuza elde gümüşle girersek ve kardaysak sert hareketin yönü aşağı da olabiliceği için stop losslu beklemek mantıklı değilmi. gerçi henüz giremedik elde tl ile bekliyoruz ama:)