BTCUSD @yasinsarı Binance

  BTCUSD @ekremerenler787 Komis kalkarsa borsa ne kazanıcak?

   BTCTRY @haşmetli hydra Grubu kurdunuzmu numaramı vereyim benide alın?

    BTCUSD @Che Kardeşim yazıyorsun ediyorsun iyi hoş eywallah haklıda olabilirsin ama zaman veriyorsun kesin ve net konuşuyorsun yanlış yapıyorsun. 8 saate büyük düşüş olacak diyorsun geçiyor 8 saat tık yok şu olacak diyorsun aynı devam. Yani bari zaman verme. İnsanlar bak atlıyor direk dedigini yapıyor olayınca sövüyorlar haberin olsun. Bende düşüş bekleyenlerdenim düşmesini istiyorumda. Beni yanlış anlama yani sen cıkmasını istiyorsunda yazdıklarım zoruna gidiyor diye birşey yok sadece birazdaha dikkatli yorum yapmalısın bence.

     BTCUSD @rizaesmer Aynı şekilde devam. Bekliyorum al satı azalttım. Xrp/bnb paritesi yaptım bir kaç kere okadar. Ben zaten btc nin sağlam düşmesini istiyorum 6000 e kadar hatta 5300 anca ozaman benim yüzüm güler. Yada ivmeli ve dinlene dinlene 13binlere çıkarsa işime gelir

      BTCUSD @rizaesmer Çok pis zarar ettim şuanda bile çıksaydım kar ediyordum alıncak seviyeden sattık gelde sövme. Çok acele ettik. Ben biraz daha düşer alttan alırım diye cıktım ama olmadı.

       BTCUSD @haşmetli hydra Ve şuanda baktığın zaman paritede kendini toparlıyor dün btt/btc paritesi borsadan kaldırılınca btt/btc paritesindeki satışa sunulanlarda btt/usdt ve btt/trx e kaydı yogun satış talebiyle düştüde düştü bi güven kırılması oluştu. Ben hata yaptım beklemek yerine sattım. Neyse bu zamana kadar kazandıklarımın bir kısmını kaybettim sonucta kardamıyım hala kardayım. Evet btt hatta 0.0018650 den buralara kadar geriledi. Biz btt yi ana yatırım olarak secmedik pariteden yararlandık. Btc ve tronun artışıyla btt yükselir tekrardan justin sunda ilk 35 e sokacağım diye ısrarcı bakıp görecegiz

        BTCUSD @haşmetli hydra Yalnız dostum btt 2019 ocak ayında çıkartılan bi coin. Holo da 2018 4. Ayında çıkartıldı 2.5 sene biraz faZla olmuş.

         BTCUSD @rizaesmer Valla aralık ayında tron böyle düşmüştü kademe kademe 0.007 kuruşlara geldikten sonra birden 0.024 lere fırladı. Bütün paranla alma kademe kademe al alcaksan tek trona kitlenme çeşit yap yaptıklarınıda hep kademe kademe al bence alıcaksan.

          BTCUSD @rizaesmer Düşmesi çıkması pek sorun değilde gül gibi paritenin dengesi şaştı o kötü oldu kös kös bakıyorum şimdi.

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.