JOD iyi prim yapmış

  ARS vaybe arhantin pesosu bile yükselmiş

   gram-altin @tcNevzat etkilemez.adı üstünde asgari ücret. kime ne etkisi var.asgari değil az ücret

    gram-altin 165 sonrası kar satışları ile duraksadigini düşünüyorum. hafta sonunda dek bu seviyede seyredip pazartesi ile birlikte yukarı hareketine devam edeceğini tahmin ediyorum. gram fiyat 170 için aralık ayının ilk haftası bize ışık verebilir.şimdiden aralık sonunda öngörü zor.

     gram-altin @Serkan @KüçükEsnaf 17 senede alım gücümüz 12 gram gerilemiş.

      gram-altin bugün kapanışa dek ufak düşüş öngörüşu yüksek kapalicarsida ama hafta kapanışında yukarı trend kuvvetle muhtemel.163 / 163.5

       gram-altin @ankarali-caliskan oo güzel sen geçen yıl bu dönem girmişken 128 den .altın her zaman sağlamdır. altın da tek kural ihtiyaç duymayagin meblağı bağlamak.

        gram-altin altın beklentimi karşıladı bugün 163 u bulacağını tahmin ediyordum. yol sonunda 168-170 bandina ulaşacak.

         gram-altin @FCKL136 kisa surelu al- sat yapilmayip yıl sonu eklenirse alınır.

          gram-altin altın haftayı sakin kapatır ve hafta başına tırmanışa geçer beklentim sarı kızın sabırsızlık ile son dakika atağı ile öne geldi. altındaki yükseliş trendi yıl sonunda kadar devam eder düşüncesindeyim. yol sonu 168 / 172 bandında olur. geçen yıl ekim ayinda 123 ten basladigi hareketlenmesi şubat ayında 145 e dek uzatmıştı. mart - mayıs dönemi 143-145 arası gezen altın haziran ile birlikte 139 a gelip alım imkanı verdi.ben aynı rotayı tekrar edeceğini düşünüyorum.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.