ETHUSD @yener-elik Dostum ethereum bazen dominance alakalı bitcoin den bağımsız yükselebilir fakat bitcoin sert düşerse hepsi düşer. Bitcoin toparlarsa xrp hiç almadığım ve tavsiye etmediğim bir coin ama bitcoin toparlandığı anda xrpde taparlanacaktır. Ethereum, ltc, neo, link, bnb, dot bitcoin toparlanmasına en hızlı ve misliyle cvp verecek yani yükselecek coinler özellikle ethereum ve litecoin güzel tepki verdiğini daha önce defalarca gördük.

  ETHUSD 1 milyar$ lık satış oldu. Düşüş ondan oldu. piyasa bu kadar düşmeye meyilli hareket etmesi beni endişelendirdi. 48.000$ altında 4 saatlik kapanışda bile tüm işlemlerimi kapatırım k@r zarar. Yine bitcoin piyasayı bozdu. Diğer yandan çok güzel alım fırsatları veriyor. Şahsen alım yapıyorum. Fakat bitcoin 48.000$ ana desteği takip etmek çok önemli günlerdir yazıyorum buraya düşme ihtimali hala var diye. 48.000$ stoplarım. Burda risk almayı tercih etdim. Risk edecek kadar k@ra geçemeyenler güvenli alım bölgesini beklesinler.

   ETHUSD Bitcoin düşecekti fakat bu kez ethereum piyasayı kurtardı.lider altcoin görevini tam olarak yaptı. Ethereum dominance yani piyasa hakimiyeti %15 e dayandı bu altcoinler için çok iyi. Beklediğimiz hedefe daha kısa sürede ulaşacak gibi ethereum. Ltc yine yanıltmadı bizi. Yükseliş ivmrsinden payını az alan altcoinleri tercih edebillirz, yükseliş ivmesi onlarada uğrayacaktır. Mesala trx. Küçük düzeltmeler herzaman olacaktır. Alım için. Bitcoin bir sıkıntı yapmazsa altcoinlerden beklediğimiz sert yükselişleri görmek mümkün. Elinizdeki coinlere sakip çıkın ve sabırlı olun. Herkese bol kazançlar dilerim.

    ETHUSD 150 milyar dolar olacaktı o yanlış olmuş. Şimdi tekrar kontrol ettim 170milyar dolara çıkmış Bu kadar çok paylsşım, ansliz üstüne grafik çalışınca yanıyor bazen kafa.

     ETHUSD @Fm25 Piyasanın hakimi bitcoin olsada, Altcoinleri ateşleyecek tek coin ethereum dur dostum

      ETHUSD Bitcoin kritik destek 56.500$ bir türlü tutamadı piyasada henüz güven veremedi. Fakat ethereum dominance nihayet 13 üzerine çıktı piyasayı yeşile taşıyan bu ethereum oldu. Ethereum dan sert yükselişleri beliyoruz dominance de tam istediğimiz gibi 13 üzerine attı. Kademeli alınabilir. Küçük bir kademe daha alım yaptım. Altını çiziyorum henüz düzeltme bitti diyemeyiz, traderlerin %70 dolarda (tether) da bekliyor. Güvenli alım bölgesini görmek için. Borsadaki tether seviyesi 1. 5 trilyon dolar alım için bekliyor. İnsiyatif kullanıp usta traderlerin yaptığı gibi kademeli alım yapıp güvenli bölgeyi beklemek riski azaltır. Dğzeltmede 2000$ı 2 kez ziyaret etti ben 1980$ dan alım yaptım yani 2050 2100 kademeli alım yapacak bölgelerdi. 2150$ dan bugün bir miktar daha aldım. Şimdi biriktirme zamanı vay aldım düştü fln biriktir bekle 1 ay sabrın yoksa girme bu işe mayıs ayında 2600$ ve 2800$ hep birlikte görecrğiz. Strateji olmadan panikle yapılan işlemler zarar etmenizdeki en büyük etkndr

       ETHUSD @318-798 Kademeli alım yapabilirsin dostum trx, ltc,neo, link, dot, bnb, xlm gibi sağlam altyapısı olan coinlerden 2 3 tanesini portföyüne ekeleyebilirsin. Düştükçe alacak şekilde. Kimse tepeyide dibide net bilemez bizim çalışmalarımız grafik analiz %100 olacak diye birşey yok. Ama övünmek gibi olmasın %80 başarılıyımdır🙂

        ETHUSD @318-798 Hep söylüyorum %100 girilmez diye. Takip edenler bilir %100 nakite geçmiştik düzeltme beklediğimiz için. Şimdi düştükçe topluyoruz. Bakiyemin %20 alım yaptım sadece. Düştükçe almaya devam edeceğim. Endişelenecek bir dırum yok normal olması gereken bir düzeltme. Yine söylüyorum bir coin yükselirken değil düşerken kademe kademe toplanır. Boğa sezonundayız. Bitcoin 48.000 $ düşme ihtimali henüz geçmiş değil. Bu yüzden ufak ufak alıyorum. Zararına satış yapmayıp sabırla beklerseniz, k@ra geçtiniz günler çok uzak değil. Sadece sakin ve sabırlı olmak lazım.

         ETHUSD Piyasa toparlanıyor gibi. Bir kademe ethereum, trx, bnb ve ltc ekledim portföye.

          ETHUSD @zavallı Kademeli olarak ltc ekle dostum portföyüne mutlaka zararını çıkarmsna yardımcı olaraktır.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.