gram-altin @.boşadam. la sesli güldüm ya :)))

  gram-altin altın / gümüş metal.adina.ne varsa sahip çıkın 2020 metallerin yılı olucak 3-5 kuruş inişler e kafanızı takmayın.. bozmak yerine elde nakit oldukça alın.. 2020 Eylül de bana bol.bol dua edersiniz

   gumus @hakan767 yok artik 1 TL olacak de de tam olsun..

    USD @Altın-X @dolareX bu aralar feto cu hesaplar genelde aynı ağız; dolarlarinizi bankadan çekin.. söylem bu.. dikkat edin bu tiplere..

     gram-altin @ALBAYRAK : AKDENİZ HAKİMİ @ALBAYRAK AKDENİZ HAKİMİ yok artık

      gumus @sinan-yilmazOF kastin nedir. yön noktasında

       USD @missserrooo şuan MB bildiğin babalar gibi piyasa yapımci rolünü oynuyor vede gayet başarılı.. o kadar tehdit ve spekülasyon a karşın enstrüman iyi kullanıyor ve istediği yerden doları yükseltip geri topluyor. yetmiyor TL yi düşürüyor ki ihracat i korunaya alıyor..

        gram-altin @yalćın ortalık da insanlar el ele tutuşur barış çubukları tuttururse o zaman 260..

         gram-altin @Altın12 Bırak Kuveyt i... TFX e geç..

          USD @liberta33 mevzu gazetenin kalitesi değil, milletin parasını yandaşa aktarması.. İstanbul halkına sordun mu bunu... kim bu milletin parasını çarçur ediyorsa burnundan fitil fitil gelsin.. kim de buna çanak tutup iyi yaptı diyorsa oda aynı.. anladın mı koçum..

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.