gram-altin Sıradaki şarkı altın düşer diyenlere gelsin😃algı operasyonuna yapmayın insanlara adam gibi yorum yapın millet kâr etsin.5 gr altın alıpta millete bilmişlik yapmayın dızolar!!!

  gram-altin Yakarsa dünyayı garipler yakar 😁bir günde kral olmadım bir günde tahttan inmem.sabır gerek yükseliş devam edecek 290 seviyesini işaret ediyorlar bekleyin...

   gram-altin Sarı geliyor yavaştan 🤫🥳

    gram-altin 1 çuval şeker ve çay alsaydım daha çok kazandırırdı😃böyle giderse yaptığım tüm kâr oranları zamlara gidecek🥺şurda iki kuruş kâr edicez diye saçlarım ağrıdı adamlar keyfine göre zam zam zam🤬

     gram-altin 255,260 alım yapılır ve bu sevilere iner diye dün demiştim!! 258 seviyesinin altına İnmez ve az kârlı çıkışlar olur.

      gram-altin Benden bukadar allah bereket versin 270 limiti geçmez boşa bekleme yapılamamalı artık düşüşe geçer 😎255 260 yeni alımlara müsait olur..

       gram-altin 270 sınır demiştim dediğimden daha erken geldi alım yapılmaz 270 gören satmalı.Yine yanılmadım 🥳

        gram-altin Altıncılar bekleyin 270 sınırı işaret edildi çok kısa zamanda gelicek,alım yapılabilir 260 civarında kâr bırakır yine.

         gram-altin Altın 270 seviyesine Pazartesi ve sonrası gelme ihtimali var fakat şeçim yumuşak geçer ve ABD İran sorunu dahada yumuşar ise kısa süreli düşüş ve alım imkanı olur.!altın zarar ettirmez sadece bekletir..

          ons @!?! Altın yorumu değil felaket habercisi gibi 😁 herşeyi nakite çevirip kaçasım geldi