BTCUSD Bunu da şuraya bırakalım. Bunlar daha başlangıç... Aylık grafikte yeşil ile çizdiğim Temmuz da 13.000$+ Kırmızı ile çizdiğim yıllık hedef ve 2021 hedefi 20.000$++ Şimdi yeşil olan boğa rallisinde küçük dalga rallisidir. ( Küçük dediğime bakma kırmızı flamaya göre küçük:) ) Kırmızı olan ise flama simetrik üçgen olarak anılır. Bilgiler tamamen teorik ben böyle kazanıyorum. Bunları güncel haberler ve gelişmeler + - etkileyebilir. 🚀 

  ETHUSD @✋🏽✋🏽Genco 1.37 üstüne atması lazım haftalık kapanışla O zaman 2$ beklerim. Btc hamlesi bekliyor. O da 60300 üstü 4s kapanışla 72k hedefler. Ada da takip eder.

   BTCUSD @erdem-gunes Buralara çok bakamıyorum dostum arada bir işte 🖐🏻

    BTCUSD Ltc 216$ ✍🏻

     ETHUSD Ltc 216$ ✍🏻

      BTCUSD @Crypto Kahin @ Hem kanalı hem de 2 büyük üçgen formasyonu aşağı kırdık. O yüzden beklentim düşüş yönünde. Tabi ki oraya düşüp orada kalacağını düşünüyorum yazmadım. Uzun vadede güzel rakamlar gözüme çarpıyor. İlki 72k mesela. Eskisi gibi değil artık kurumsal güçlü yatırımcılar da var o yüzden düşmeye çok izin vermiyorlar. 54k üstünde kalanışta toplayabilir.

       BTCUSD @6344 Ben beklentimi yazdım sat demedim. Ayrıca 54k üstü 4s günlük kapanışlarda tekrar kanala girer formasyon iptal olabilir. Haricinde hedefler geçerli.

        BTCUSD 54k üstünde kapanışta toplar

         BTCUSD Önce 47k sonra 37k yavaş yavaş hissettirmeden...

          BTCUSD 54500 stop 

           BTCUSD @MuSTaFa K. Bu şekilde takip edebilirsin. 0.8 üstünde günlük kapanışta 1$ kırabilir. 

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.