USD @🇹🇷Ay-Yıldız🇹🇷 cidden kafalar bir milyon. adam faizle düşürüyor faizle! faiz ne demek biliyor musun yabancı parasına para katıp çıkış yapacak. o kazandığını da sen cebinden ödeyeceksin!

  USD @hllsnn ticaret yapın vergi kaçırın ya da devlet zaten vergi affı ile affeder diyorsun. mantıklı bence de.

   USD @dolarman34 yalan yanlış haberi bırak arkadaşım. faiz artacak diye bir beklenti yok ortalıkta insanları kandırma.

    USD @dolarman34 yok öyle değil. geçen yaptığı iki faiz artırımı da çok önceden biliniyordu. hatta reuters oranına kadar iki üç hafta önceden açıklamıştı.

     USD @dolarman34 sanmıyorum faiz artıracağını enflasyon bahane ediliyordu geçen aylardaki artırımlar için Aralık enflasyonu faizin altında çıktı o yüzden artırma yapamaz kolay kolay. zaten ekonomi durgun iyice içine eder. ayrıca merkez bankası alımlara başlamadı halk bunu biliyor o yüzden döviz bozdurmaz kolay kolay çünkü elbet merkez bankası alıp yükseltecek. geldiğimiz noktada hem yüksek kur hem yüksek faiz var. bir ülke için olabilecek en kötü şey.

      USD @dolarman34 faiz yükselterek mi?

       USD @10nur faiz artırımı için herhangi bir mesaj verilmedi bu sefer. aralık enflasyonu da faizlerin altında. ben faiz artışı olacağını düşünmüyorum artırırlarsa artık her ay artış bekler fiyasa. nereye kadar artıracak o da ayrı. zaten covid dolayısıyla durgun olan ekonominin iyice içine etmiş olur bu faiz artırışları.

        USD @ukocak cunku hepsi Twitter da ortak bir akıl tarafından buraya gönderiliyor ve dolar bozdurma propagandası yaptırılıyor. başka dertleri yok. ülke satılacak olsa satılsın propagandası da yaparlar. çünkü düşünme gibi bir yetileri yok. emir ne şekilde gelirse onu yaparlar.

         USD @mrti kendinde biliyorsun soysuz olduğunu o da güzel. genelde sen gibi küçük beyinler ve tek hücreliler sadece fesli itin dilinden anlıyor. sen kendini de bilir olmakla avanelerinden biraz ayrışmışsın. bana bak tek hücreli soy ağacı konusuna gelince de Erhan Afyoncu ve Murat Bardakçı milyon tane "gerçek" belge sunmuştu. aç bak derim de sana mevlam vermemiş ki alasın.

          USD @mrti tüh demek ki hiçbir zaman olamayacaksın.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.