gumus @SuLeYmAn Alım çok riskli. Elde patlayabilir. Acele etmemek lazım.

  gram-altin Arkadaşlar merhabalar. Ons un 1500 seviyelerini kıramadığını görüyoruz. Gramda 265 üstü beklemiyorum. Alım yapmak riskli olabilir. Dolarda ise bayramdan sonra bir miktar yükseliş olabilir. Ytd.

   gram-altin Ons 1500 seviyelerine yaklaştı. Dolardan da biraz destek bulsa gram altın 265 seviyelerini rahat geçecek. Yine de bayram gelmeden bu seviyeleri görebiliriz. Ytd.

    gram-altin Arkadaşlar full alım satım işlerinden her zaman kaçınarak kademe yapabilirseniz kazanırsınız. Sabaha karşı ortam netleşir görünüyor. Yukarı yönlü anlık yükselişler olabilir. Alarm kurarak önlem alabilirsiniz. Acele etmeden sakin kalarak hareket edin. Ytd.

     ons ABD nin Çin yaptırımdan dolayı ons un 1450 ye gitme ihtimali var. 261-262 li seviyeler görülebilir.ytd.

      USD Saatler yaklaştıkça faiz indirimi beklentisi ile piyasaların yukarı yönlü tepki vermesi beklenirken durum tam tersi yönde oluyor. Burdan çıkarılacak sonuç MB nin faiz indirimini 200-250 arasında tutması olabilir. Artık toplantıdan çıkan sonucun ciddi beklenti içinde olanları üzeceğini düşünüyorum. Ytd.

       gram-altin Arkadaşlar 261 bandı kritik eğerki kırarsa 264 seviyelerine gelebilir. Ayrıca 260 üstü kalıcı durumlarda da yukarı tetiklemeler görülür.ytd.

        USD ABD de sadece Trump ın kararlarına göre hareket edilmiyor. Senatörler yaptırım konusunda ısrar ediyorlar. Dışişleri bakanı da eğer ki yaptırım gelirse İncirlik ve küreciği gözden geçiririz dedi. Ayrıca ABD heyeti dün Türkiye’ye geldi ama aynı zamanda Suriye’deki pyd bölgesine tırlarca silah gönderdi. TSK da Urfa bölgesine oldukça fazla yığınak yaptı. Bunları da bir düşün derim. ABD her zaman ki gibi ikili oynamaya devam ediyor.

         USD İnşallah gelmez dostum. Ama açıklamaya kadar dolarda düşüşler görülebilir.

          USD Arkadaşlar günaydın. Maalesef ama bu gece ABD nin yaptırım uygulayacağını düşünüyorum. Dışişleri bakanımızın açıklamaları bu yönde gibiydi. Ülkemiz için herşeyin hayırlısı olmasını diliyorum. Yaptırım halinde özellikle dolarda bir yükseliş olacaktır.