ons Trump on bugünkü açıklaması bence tamamen ticaret adamı olarak yapılmışsa benziyor. Ilımlı ve sakince bir tweet ile ons u aşağıya çekti. Pazar günü ise yine her zaman ki gibi düşmanca bir tweet veya açıklama ile yukarıdan satılacak. Karşılıklı güzel anlaşma. Hafta sonuna dikkat edelim. Tamamen kendi fikrim. Ytd.

  USD Merhaba. Biliyorsunuz MB yıl sonu dolar tahminini 5.82 ye çekti. Bu yüzden yılı bu seviyelerde kapatmak için her şey yapılacak. Moralinizi bozmak istemem ama dolara yaklaşmayın derim. Altın ve gümüş gibiler dururken.

   USD MB nın saat 14 ye açıklanacak olan faiz toplantısında faiz indirimine gideceğini düşünüyorum. 150-200 baz puan olabilir. Lakin dolarda olan arkadaşlar çok yükseleceğini tahmin etmiyorum. Çok da heveslenmeyin. Açıklandıktan sonra ilerleyen saatlere doğru altın gümüşün değerinin artacağını düşünüyorum. İyi günler.Ytd.

    gumus Merhaba. Akşam 22.00 da fed in faiz toplantısı var malum. Büyük ihtimal faiz indirimine gitmeyecekler ama söylemler önümüzdeki dönemlerde indirim olabileceği yönünde olacağı için gümüşe olumlu yansımaya devam eder bence. Satmak için aceleci olmayın. Alım için girmeyin bekleyin derim.

      

     Pro Üye Olun

     FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

     Bizi Takip Edin

       Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.