gram-altin @Ons*Zafer s.a zafer hocam 279 dan gram var 2 güne tl lazım olucak.Sizce gram düser mi yükselirmi .Saygılar..

  gram-altin @Ons*Zafer zafer hocam cin borsası açılışından sonra artma olasılığı var mı yani.Saygılar..

   gram-altin @Ons*Zafer eyw hocam sağol.

    gram-altin @Ons*Zafer zafer hocam yardım lütfen279 dan gram var yarın saat 10 kadar nakite çevirmem lazım.tfx de 253.8 şu an sabahı beklesemmi sen olsan napardın.Saygılar.

     gram-altin @Kilisli fiko s.a kilisin neresindensiniz.?

      gram-altin @Ons*Zafer eline diline sağlık zafer hocam.yarın nakit lazım olucak gece tfx den framı çıksammı yoksa sabah 9 damı çıksam her türlü zarar yazacak ama.Saygılar.

       gram-altin @Ons*Zafer s.a zafer hocam 279 dan gram için yükselme ışığı var mı? saygılar.

        USD @Doç. Dr. Cemal Arslan s.a hayırlı cumalar.Hocam gram 279 dan tersteyim.Gramın durumu ne yönde olur gramda 20 gün daha kalabilirim.Saygılar.

         gram-altin @Ons*Zafer zafer hocam diline yüreğine sağlık.Çok güzel yorumlamıssın.Biraz daha yorumlarını ayşe teyze anlayacak tarzda yazarsan menmun olurum.279 dan gramdayım.Şimdi merkez bankası faiz indirimini 250-300 baz puan arası bir rakam yaparsa gram altın düşermi ? yükselirmi ? Saygılar takipteyiz.

          USD @sistemxsistem s.a hocam gram da çıkmak için beklemedeyiz.

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.