LTCTRY @MuhtarCent Şu dilencilere de sadaka verin. bunlar her düşüşü alım fırsatı sanıp bakiyeyi 0'a indiren Binance ülkesinden gelen mülteciler :(

  XRPTRY @rifat-guclu Adam karnındaki gazı gaipten haber sanıp paylaşmış burada. güçlü hissiyatlar bunlar. hemen 5000 dolarlık alıyorum.

   BTCUSD @lanope Yalnız ayı başlarsa o araba çek çek arabasına döner maazAllah. Siz yine de YTD kullanın. Ülkemde başkasının sözüyle yatırım yapan keriz çok maalesef.

    ETHUSD @derya-yalçın Engelleyin bu dilencileri! Yarım dolar için şunu yapanlardan midem bulanıyor!

     ETHUSD @Boşişler_Bakarı He he başlar. 2000'den buraya düşmüş. Balinalar da sana 700$ ucuza verecek kadar keriz zaten. Roketlemeye devam!

      DASHUSD Fır@t FinansCepte'de bu yorumu yazdı Buraya yazanların %99'u bu işten anlamıyor. Başkasından duyduğuna göre hareket ediyor başkasına göre parasını yönlendiriyor. Tam bir angut hareketi üzülerek diyorum. Kriptodaki boğa yukselisi yılda 1 bilemedin 2 defa ha gelir ya gelmez. Bu yüzden kriptoyu bilenler, ayı zamanında yani piyasasının dibe indiği, durgunlastigi kahirli zamanlarda alır 2 3 coin bekler ki boğa gelsin. para böyle kazanilir. ama benim angut milletim ne yapıyor boğa zamanı alıyor malı en yüksekten. kimden alıyor malı? zamanında en dipten alandan tabii ki! yedirirler mi ey angut halkım? neyse çok üzülüyorum bu millete. usta sana düşen o para lazım değilse bir beklemen. orta uzun vade gibi düşün. zararına satıp piyasanın balinasina sponsor olma. ufak ufak düşecek ama sabırlı ol. zararın çıkar. ama ne zaman? balinanın canı istediginde... Bir de sorsan çok kazanan ama 1 2 dolar indirim için buralara referans kimliği atanları direkt engelleyin. referans dilencisi bunlar.

       LTCUSD Buraya yazanların %99'u bu işten anlamıyor. Başkasından duyduğuna göre hareket ediyor başkasına göre parasını yönlendiriyor. Tam bir angut hareketi üzülerek diyorum. Kriptodaki boğa yukselisi yılda 1 bilemedin 2 defa ha gelir ya gelmez. Bu yüzden kriptoyu bilenler, ayı zamanında yani piyasasının dibe indiği, durgunlastigi kahirli zamanlarda alır 2 3 coin bekler ki boğa gelsin. para böyle kazanilir. ama benim angut milletim ne yapıyor boğa zamanı alıyor malı en yüksekten. kimden alıyor malı? zamanında en dipten alandan tabii ki! yedirirler mi ey angut halkım? neyse çok üzülüyorum bu millete. usta sana düşen o para lazım değilse bir beklemen. orta uzun vade gibi düşün. zararına satıp piyasanın balinasina sponsor olma. ufak ufak düşecek ama sabırlı ol. zararın çıkar. ama ne zaman? balinanın canı istediginde... Bir de sorsan çok kazanan ama 1 2 dolar indirim için buralara referans kimliği atanları direkt engelleyin. referans dilencisi bunlar. 1 dolar için çektikleri rezilliğe bak :)

        ETHTRY @furkan-ozturk2 Buraya yazanların %99'u bu işten anlamıyor. Başkasından duyduğuna göre hareket ediyor başkasına göre parasını yönlendiriyor. Tam bir angut hareketi üzülerek diyorum. Kriptodaki boğa yukselisi yılda 1 bilemedin 2 defa ha gelir ya gelmez. Bu yüzden kriptoyu bilenler, ayı zamanında yani piyasasının dibe indiği, durgunlastigi kahirli zamanlarda alır 2 3 coin bekler ki boğa gelsin. para böyle kazanilir. ama benim angut milletim ne yapıyor boğa zamanı alıyor malı en yüksekten. kimden alıyor malı? zamanında en dipten alandan tabii ki! yedirirler mi ey angut halkım? neyse çok üzülüyorum bu millete. usta sana düşen o para lazım değilse bir beklemen. orta uzun vade gibi düşün. zararına satıp piyasanın balinasina sponsor olma. ufak ufak düşecek ama sabırlı ol. zararın çıkar. ama ne zaman? balinanın canı istediginde...

         ETHUSD Şimdi bu balon yüzünden sattığımız altın ve dolarlar yükselirse çok güzel gülerim. Sonumuz tımarhane :)))

          gumus-ons @aziz-gok 100 dolar görürseniz öpüp başınıza koyun ;)

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.