USD Piyasa sabırsızlarin sabirlilara para kazandırdığı sistemdir .demiş warren buffett. özeti bu galiba cidden :))

  gumus @⚡Black ⚡Sea ⚡ Adamsin .

   gumus @⚡Black ⚡Sea ⚡ Akşam sarı kafa görüşmeler olumlu geçti diye konuşursa buralar ağlama duvarına döner abi benim fikrim bu yönde sen ne düşünüyorsun ben Çarşamba gecesi gümüşü gül Euro ya geçtim ve beklemedeyim .

    gram-altin @⚡Black ⚡Sea ⚡ Abi burdan para kazanmak zor iş . Kurtlar sofrası resmen . Kimseye bir şey açıklamak zorunda değilsin . Herkesin aklı var fikri var ...........

     gumus @likyalı Rasyo yüksek o yüzden rasyo salarsa aşağı gümüş sıçrama yapar .

      gumus-ons @⚡Black ⚡Sea ⚡ Tam isabet yine

       gumus-ons @⚡Black ⚡Sea ⚡ Piyasada bugün de gördük ki şelaleciler , fişekcilerle. Dolu . Sen yorumunu yap lütfen . Bu sitede yorumlarına en değer verdiğim kişi sensin . Elbette kimseye al sat demiyorsun . Mantıklı işler yaptım sayende ve senin yorumunu önemseyen bekleyen insanlar da çok . Teşekkür ederim kendi adıma tekrardan .

        gumus Kısa bir süre de olsa seni yeşil görelim ya gümüş . Midemiz bulandı her gün -3 -4 .

         gumus-ons @maestroo2 @maestroo Gümüş dondu sende dondun bizde donduk

          XAGEUR @gökay1905 Neredeyse %5 e kadar değer kaybetmiş bir gümüşten bahsediypruz kardeşim . Şuan teknik destek direnç vs hep hikaye gümüş sert emtia kimseyi dinlemiyor. Düşüşü de çıkışı da sert . Burada kaldı gibi ama illa daha dip bekliyorum diyorsan eğer 3.22-3.19 aralığı son bana göre . Gümüş al sat yapacaksan stop koymayı unutma bol kazançlar . Yatırım tavsiyesi değildir !!

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.