USD @irfan-bozan vergi yok diye biliyorum.

  USD @Sonosmanlı ne adamsınız be kardeşim. Açılımı alkışladınız zırt döndü hendek operasyonu yaptı alkışladınız, suriyeye operasyona girdik dedi alkışladınız hop durdurduk operasyonu dedi alkışlıyorsunuz. Pencele konuşmam dengim değil dedi ertesi gün Pencele konuştu ayarı verdiler zafer çığlığı atıyorsunuz. Adam mektupta aptal olma boş kabadayılık yapma yazmış senin işlerinle çok uğraştım yazmış postayı koymuş seviniyorsunuz.

   USD doğru knuş yvşk

    USD Dostlar bu ani ateşkes kararı 5.82 direncine kadar geriletti ancak pzt den itibaren ateşkes bitiş fiyatlaması başlayacaktır. önümüzdeki hafta tekrar 5.95i görür panik yok.

     USD Hazır olun uçuş çok yakında başlayacak. Sakın zararına satış yapmayın.

      USD 5.86 geldi

       USD Dolayısıyla dolarda krize bağlı ani bir artış beklemeyin. İhracatı ce iç piyasayı canlandırmak için kontrollü bir şekilde arttırılacak. Amaç haiz oldu faizler düşürüldü dolar baskılandı. Şimdi sıra TLye değer kaybettirerek uluslararası ticareti canlandırmak. Hedef 6.50-6.70 arası ileri yönlü hedefim. Ekstra bir durum olup Abd iç siyasette yeniden dizayn edilir Trump saf dışı kalır ve senato gerçek yaptırımları uygularsa tüm plan bozulur ve 12 leri bir anda görebiliriz. Buyüzden Abd iç siyasetini dolar yatırımcısı yakından takip etmeli.

        USD Trump demokratlar ve halk tarafından Türkiyeye verdiği operasyon izni yüzünden linç ediliyor buyüzden Türkiyenin operasyonu hızlı bir şekilde bitirmesini istiyor zaten yapılan anlaşma böyle. Trump Rusya Erdoğan ve Esad arasındaki anlaşma şöyle. Türkiye hızlı bir şekilde sınır güvenliği için Suriyeye girecek amaç Pkkyı bitirmek değil iç politikayı ayakta tutmak. Bu sırada Esat ve Rusya paylaşılan bölgelere girecek. meşru hükümet tarafından da tanınan Ypg elinde kalan bölgelerde yeni oluşacak Suriyede özerk bir bölgeye sahip olacak. Trump gereksiz masraflardan kurtulacak ancak belirli bölgelerde varlığını sürdürecek. Trump Rusya Esat Türkiye memnun olacak. Kısa dönem için olumlu görünse de Türkiye uzun dönemde kaybedecek. Terör devletiyle komşu olmamız resmileşmek üzere, tüm dünyanın öfkesini üzerimize çekmemiz de cabası.Oyun öyle bir kurulmuş ki sonuç değişmiyor.Suriyeye girmek hata mı ? eğil şu an için yapılacak en iyi şey ancak sonucu ypgyi bitirmek değil zira 31. kmde yine varolacklr

         USD 5.88 giriş yapıldı. 5.95 bekleniyor.

          USD Abd heyetinin gelmesine bağlı yumuşama beklentisiyle dolar biraz daha gevşeyebilir. 5.88 takip edilecek, heyet olumlu bir açıklama yaparsa ki yapacaktır 5.86 alım fırsatı olarak değerlendirilecek

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.