ons @dünya lideri Siz bizi laik ve demokrasiye bağlı olan kurumlarla mı karıştırdınız anlamıyorum bu ülke de yapılan her sapıklık tecavüz niye İslama ve Müslümanlara mal ediliyor ki yahu fuhşiyatı zinayı eşcinseliği tecavüzü serbest bırakan sizlersiniz size göre suçlu olan biziz nasıl bir hüküm veriyorsunuz..

  ons @lokman5858 O insanların ne üzere ne amaçla hangi niyetle öldüğünü Allahtan başka hiç kimse bilemez bir peygamber bile "Allahın huzurunda ne gibi bir muamele ile karşılaşacağını bilmiyorsa" bizim kesin olarak şehit olduğunu söylemek sadece bir zandan ibarettir.

   ons @dünya lideri Boşuna demiyorum senin bir müşrik olduğunu. Mekkeli müşrikler gibi atamasıyla övünen garip bir insan tipi.

    ons @SAMET MERVAN 🍀 İblis de çok bilgiliydi ama onun bildikleri onu kurtarmadı, ilmine güvenerek ebedi cehenneme mahkum oldu, ve cuma suresinin 9 ayetinde ilmiyle amel etmeyenler yük taşıyan merkeplerle eşdeğer görüyor Allah, ayrıca ilim veya bilgi sahibi olmaktan ziyade kişinin itikatı önemlidir, itikatı batıl ve hurafelerle dolu olan birinin bilgisi de kirlidir batıldır.

     ons @Hadi_galiiii Biz nasıl olsa inkar etmiyoruz diyerek rahatça bunları yapabiliriz mi demeye getiriyorsunuz, o zaman kafirler cahildir onlar da sizin gibi inandığını iddia edip her haltı yesinler, İslâm dini size göre bu mudur yani?

      ons @dünya lideri Sende müşriksin

       ons @SAMET MERVAN 🍀 Sizin dininiz size bizim dinimiz de bize. 

        ons @SAMET MERVAN 🍀 Paylaştığın yazıyı okumadan mı paylaştın orada demokrasiye vurgu yapmışsın.

         ons @SAMET MERVAN 🍀 Demokrasi için ölen nasıl şehit oluyor hangi kitap da yazıyor bu?

          USD @kartal90 Az söyledin 9 olur yarın