USD @SON DAKİKA @DENİZ8585 yeniden başlat

  USD @Adildurukan05 @Adildurukan kusura bakma kardeşim ancak senin yazdıklarının muadilini o kadar çok okudum ki senin yazdıklarında bence boş.

   USD Yorumlar için herkese teşekkür ederim.Artık bir yandan eve bakacağız sene sonunda veya başında bir ev alalım diye karar aldım. Herşerde bir hayır var. Doları alırken kimseye sormadıydım. Hata ettim. Bozdururken bari dedim bu platformdaki kişilerin yorumlarını alayım.Yorumların geneli sene sonunu beklemem veya zararımı minimize ederek çıkmam yönünde.Bende sene sonuna kadar bekleyeceğim. Herkese teşekkürler.

    USD ev paramın tamamını dolara yatirdiydim.37.000 e yakın zararim var.6.03 den aldım. sizce dolardan çıkayım mı.yillarca esimle maasimizdan biriktirdigimiz para eriyor ve buna kafayi takiyorum.siz ne dersiniz bozayimmi.

     USD Kim ne derse desin eğer faizler düşmez ise ekonomi düzelmez. MB bu fırsatı bulduğu için doları indirmeye çalışıyor.Bu sene sonuna 400-600 baz puan arasında (ekim 200-300 ve kasım 200-300) indirim yapmayı planlıyor ve bence yapacak.Ve faizleri düşürüp dolarıda 6 civarında belli bir süre sabitlerse para ticarete yönlenir.Ekonomi canlanmaya başlar.Kim ne derse desin bence bu hamle doğru.(NOT:aşırı miktarda terste olduğumu da belirteyim.) Yatırım tavsiye etmiyorum.

      USD @isoalt öyle bir meydan yok hocam (:(:

       coffee @Rakam ile Seviye (R&S) aleyküm selam . 500 baz puanda dolar 40-70 kuruş arası artış olurmu.Ben inanmadığım için soruyorum.

        USD @black-white sitesinde öyle bir şey yok

         USD @BOZKURT GÖRMEZ ® 🔰 nasıl indirmesin her geçen gün faiz memleketi bataklık gibi bir adım aşağı çekiyor.

          USD @rsm222 nasıl işgalmiş hele bir anlat bakalım.palavracı.resminide değiştir. kıbrıs ile de ilgili biraz araştırma yap.

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.