gram-altin her sene ocak sunat ayında abd altın tahsildarları altın tahvillerini satarlar. abd de bu olagandir. birde bu olaylar normal düşüşü arttırdı. altın çıkacak ama önce düşecek. eskisi gibi bir anda 500 leri bulması güç. o nedenle bu merdiven tırmanışı olacaktır. bir anda çıkması zor gorunuyor

  gram-altin @kuyumcu gorusu cikartmadigimizi nereden biliyorsun? partizan değiliz.. haram zıkkım olsun hangi partiden kim olursa..

   gram-altin @kuyumcu gorusu ben zararda değilim ama beter olun demem.. devlet ölsün istemiyorsan saray yapana destek çıkmayacaksın kocero.. 1 milyona zardansan saat alan bakana ve partisine oy vermeyeceksin. ben üzülürüm olan ber zaman halka oluyor.. 3 kuruşa devlet ölüyorsa vah halkın hâline..

    gram-altin acayip insanlar türedi.. başkasının zararına sevinip devletin zararına üzülüyorlar. devlet senden kar ediyor sigara, alkol, ötv, vergi üstüne vergi

     USD @ADEM ışıklı Bir adama hayranlık duyarken herseyinizi kaybettiniz.. 2021 de içecek suyumuz dahi olmayacak.. o zamanda afrikayı örnek gösterip sabretmekten bahsedersiniz..

      GBP bir nehirde iki balık kavga ediyorsa az önce oradan bir ingiliz geçmiştir.

       GBP kısıtlamalar yine esnetiliyor biden de resmi olarak geldi. sterlin çıkar diye ümit ediyorum ama piyasalarda sert dalgalar var nedeni hükümet diye düşünüyorum. silkeleme yapıyor..

        USD yarın kısmı artar.

         gram-altin faiz haram der ev ile kredi alır.. altın satar düşecek diye yaygara yapar.. altın çıkacak.. aşılar patlar.. bu virüs 1 sene iktidarda malesef.. bill gates kasım 2021 den önce aşı yok dedi.. neden bill gates e inanıyorum?? çünkü ekim 2019 da corona virüsünü haber yaptı.. virüs yokken çinde virüs çıkacak dünyaya yayılacak çok kişi ölecek demişti..

          USD kendi teknik analizm; zamanında aynı yola çıktıklarında bir kısım diğer kısmı nasıl sattıysa.. şimdi de hükümet sayesinde dolar euro altın zengini olanların mallarına, kârlarına da hükümet çöktü galiba.. şu an dövizin düşmesi mümkün değil. Bu kadar düşmesi imkansız.. aşı haberi bile bu kadar etkilemedi. yatırım tavsiyesi edilecek bir şey yok. çıkarsanız çok kayıp vereceksiniz. kalırsanız daha çok gibi. şaşırtmak istemiyorum ama şu an at izi karıştı

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.