gram-altin @aysenuralemdar herkesin sattığı rakamlar bu

  gram-altin daha geçen sene 270 ten alanlar şimdi bozuyor adamlar 275 den alim yaptım dio bu ons bu kadar yüksek ken kaldı ki geçen haftalarda birden 263 lere. kadar geriledi 10 dakika için de bence bu fiyatlar tehlikeli ama gene de siz bilirsiniz ytd ons hakkın da grafiği olan vaar mi akıbeti ne olur bir yorum yapabilecek olan var mi ??

   ons @GOLD TRADER hocam ons aşırı şişmedi mi sizce de ? 13xx rakamlar çok mu uzak grafikten pek anlamam da ?

    USD @Sonosmanlı Seni anan doğuracağına sıçsaymış daha iyiymiş :)

     USD @dexter bak kabul ediyorum ons dan pek anlamadığımi yazımda da belli etmişim

      USD bakin doğru tahmini de paylaşıyorum yanlışı da dolar 5.50 nin altında tam bir ay önce paylaşmıştım ama onsu bilemedim bu ons ne zaman düşer onu da bilmiyorum artik yanılıyorum . o 58 kişi ye selam olsun dislike atana ben demiştim diyenler den değilim ben :))) 

       USD @dexter biraz mantıklı olmuş olsan o tezgahtarin elinde olan bisey olmadığını bilirsin

        USD ben demiştim demeyi sevmem ons da. yanıldım kabulum ama dolar 5.5lerde :)) 

         USD ben bu senaryoyu bir yerden hatırlıyorum geçen sene ki senaryo ile ayni 7.20 den 5.75 lere indi sonra bi 6.40 yaptı sonra tekrar 5.13 lere kadar indi ama tıpkı boyle 5.75 de dinlendi gün be gün indi 5.13 lere kadar kaldı ki yeni merkez bankası başkanı kendini göstermesi gerekcesi ile 425 baz faizi indirdi gene uçmadı s400 geldi gene uçmadı f35 ler gelmiyor gene uçmadı trump in bir tweti ile 7.20 lere cikmadi elimizde ki rahip yüzünden çıktı 7.20 lere artik bir rahip de yok diyeceğim O ki uzak durun şu gavur parasından secim yok bisey yok ytd

          USD @ℛ ᝪ ᝨ ᗅ peki hisseler hakkin da hic bir bilgim yoksa ?? nasıl öğreniriz ??