gram-altin Keriz silkelemesi yapiliyor millet oyuna gelmeyin. 1 gunde 30 lira dusen altin 1 gunde 30 lira yine cikar.

  gram-altin Altının bu dakikadan sonra genel karakterli bir düşüşü söz konusu değil olamazda. pandemi ortadan kalkmadığı, üretim artmadığı, güven ve adalet problemi çözülmediği surece ülkemizde altının fiyatının düşmesi söz konusu olamaz. Para ve yatırım güvenli ortamı sever. maalesef bizim ülkemiz için bu su anlık mümkün değil. bu ortam insanları güvenli liman olan altına doğru itmeye devam edecektir.

   USD @🔥Rockerfeller Padişahım çok yasa, padişahım çok yasa... Emredersiniz hünkarım. Emredersiniz majesteleri.

    gram-altin @sennora bak güzel kardeşim ben 3 senedir alıyorum. bugüne kadar tek bir kere dahi bozmadım. bozdurmadigima hic pişman değilim. hep kar ettim. Şuan 380 gr altının var. altında kısa vade değil hep uzun vadeli düşünmelisin. altın borsa gibi değildir. bir ev yatırımı gibi düşün altını. gördüğü değeri de asla unutmaz. belli bir tecrübenin sahibi olarak söylüyorum. hatta alabiliyorsan almaya devam et ortalamanı düşür. panik satışı asla yapma. kaça düşebilir ki 400 lira ya dusmeyecegine gore. simdilik altın babalarına yukarıdan bir talimat geldi düşürün altını diye piyasa biraz canlansın. altın babaları yine düşük fiyattan toplayacak ve yine şişecek. Şuan uzun vadede düşme şansı zaten yok. düşmesi için bir sebepte yok. bilerek yapıyorlar zaten. insanları panikledi için.

     gram-altin @Lidyalı Hakan o zaman bende soruyorum. dolar niye düşmüyor beni ikna et. ihraç ediyorsak yeterli mi. nereye kadar. ne zamana kadar. 300 tırla mi 500 tırla mi. ekonomimiz güçlenecek. merkez bankasının elinde dolar yok. kasa tam takir. karşılıksız para basıyoruz. önümüzdeki 1 sene boyunca enflasyon ne olacak göreceğiz.

      gram-altin @Lidyalı Hakan maskemi ihraç ediyoruz. maske ile övünüyorsan sözüm yok. makina mi, motormu, arabamı almanya gibi fransa gibi. hollanda gibi tarım ürünü mu? don lastiğe kadar bağımlıyiz. kabul edin zahmet olmazsa. 1 lira = 0,14 cent. Gerçeklere bakin biraz. bana tüm dünya piyasasına endüstriyel anlamda pazarladigimiz birşey söyle de özür dileyeyim senden.

       gram-altin altının ve doların düşmesi için su donemde hicbir gerekçe yok. üretim yok ihracat yok. full para basılıyor. politik olarakta isler yolunda değil. uçacak kaçacakta demiyorum. Fakat yükselmesi gayet normal.

        Bizi Takip Edin

          Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.