BTCUSD @uyga® 50k rakamına çıkmayacak demiyorum ama çıkması o kadar da kolay olmayacak düzeltme gelecek çünkü yeni alıcıların katılması lazım tek başına eski yatırımcıları ile şahlanıp gideceğini Zannetmiyorum.

  BTCUSD @Aysegul87 Bekle kardeşim bu rakamlardan alım yaptığın zaman düşüşe geçerse en az 3 4 ayını bekletir.

   BTCUSD @Aysegul87 Ben 40k 41k rakamlarına düşüş olacağını düşünüyorum YTD.

    BTCUSD @Aysegul87 Ben almam kardeşim şahsen kendi adıma

     BTCUSD ⚠️Merhaba Dostlar herkes için bol kazançlar! Çok alım satım yaptım ama en güzel para akışını çoklu alımlardan kazandım! Çoklu alım derken tek bir Coine para yaptırmadım bunu en az 5 sağlam Coine dağıtarak Yaptım! Neden söyleme gereği duydun diyecek olursanız yeni başlayanlar için bir tavsiye olabilir!

      BTCUSD ⚠️Dostlar Binance Kalitesi ile geç kalmadan tanışın derim! Türk borsaları üyelik yapıldıktan sonra aldığınız ürünler ile kendine bağlamış oluyor ve sizin zararınız onların umurunda olmuyor! Binance Uygulamasında yaptığınız işlemler dahilinde hediye kuponlar ve istediğiniz dahilinde size 90 güne kadar kredi hakkı sunuyor! Bu referans numarası ile kayıt olun birlikte kazanalım : VQ8OQUR1

       BTCUSD ⚠️Dostlarım G7 Zirvesinden Kripto Paralar Hakkında Neredeyse Hiç Birşey Konuşulmamış! Piyasanın Genelinde Bir Yukarı Yönlü Hareket Görebiliriz Bu Hafta Sonu!YTD!

        BTCUSD @xxxvvvdss Coinkolik

         BTCUSD ⚠️📊⬆️ 

          BTCUSD Hayırlı günler bol bereketli kazançlar dostlar inşallah! 

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.