gram-altin @samet-ergul sende beyin olsa zaten o altınla burda olmazdin. ayrıca merak etme bendeki altın senin yedi sulaleni satın almaya yeter.

  gram-altin @samet-ergul bı kilo altının var ne yapacağını bilmiyorsun. milletle dalga geçmek için mi burdasın?

   gram-altin @kosnahal arkadaşın demek istediği parayı bankaya yatiracaginiza kuyumcuya yatırım, para tedavülde kalsın diyor. sonuçta o saatte kuyumcudan da bankadan da bozduramiyorsunuz. paraniz bankada durmasın hesabı.

    gram-altin @Ömer001 o değilde bu grafikciler nerde ya 😅😅 şurayı kirarsa buraya çıkar burayı test ederse şu olur diye boş boş konuşan. burası Türkiye, nasıl bı anda 405 den 475 oluyor gördü mü herkes? hani direnç destek? gene boş konusacak bir grafikci arıyorum.

     gram-altin @yusufh aynen öyle sana kesinlikle katılıyorum ama herkesin dediği altın yükselecek paranızı altına gömün tavsiyesi vardı. o tavsiyeyi dikkate alanlar zaten eline geçeni altına yatırıyor. ons hala düşük simdiki yükseliş dolardan kaynaklı ama onsta elbet yükselecek. uzun vadeli düşünmek şartıyla (ki bu uzun vadeden kastım en az 24 ay) bence altın her kademeden alinabilir. Alinmalida.

      gram-altin @tzfrk sana tek diyeceğim sakın ama sakın çıkma. bu altın için başlangıç bile değil.

       gram-altin @BilalK @bilal-kocabasoglu arkadaş merkez bankası başkanı ile karıştırmış sanırım.

        gram-altin @onur-zengin çılgınlık değil ama cuma günü 404 TL idi. adama sorarlar niye 2 gün önce girmedin de 2 gün sonra 440 a diye.

         gram-altin @ibey1 Bekleyeceksin tabiki. Ben 490 dan tersteydim. Ama asla satış yapmadim. 400 seviyelerindeyken elime ne geçtiyse altın aldım. günü geldi 1-2 gram bile aldığım oldu. ortalamayı 420 a düşürdüm. 20 bin zarardaydim şuan itibari ile 2700 kardayim.

          gram-altin @✈️✈️EKONOMİST✈️✈️ pazartesi altın durağan seyredecek. ytd

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.