USD Dolar yükseliyor diyenlere sesleniyorum. Ekonomist değilim. Fakat; Diğer tüm ülkelerde (Yükselen) Dolar karşısında kendi paraları hala daha değerli iken, bizim ülkemizde paramız değer kaybediyorsa DOLAR YÜKSELMİYOR, TL NİN DEĞERİ DÜŞÜYOR DEMEKTİR. Buda Dış güçlerin başarısını değil, Ülkemizde ki yöneticilerin ne kadar başarısız olduklarını gösterir. Saygılar...

  gram-altin @muhsinahi Ahiret yolcusu kalmasın. :)))

   gram-altin @Enduro Yok almada sıkıntıya girmem de bozmada acele etmim diyorum bakalım. En az 280 in üstüne çıkmasını bekliyorum şuan için.

    gram-altin @Enduro Adamın dibisin. Bende 272 küsürden aldım 282 olmasını bekliyorum 500 TL kar etmek için. :)

     gram-altin @İsmail ALBAYRAK Allah iyiliğini versin bende 470 tl kar edimde 8 gün beklerim hiç sorun değil. :))

      gram-altin @ahmet-asuy Her çıkışın bir düşüşü olur kardeş hele ki ani çıkışların düşüşü muhakkak olur ve değerlendirirsin. Tabi burda fahiş düşüşlerden bahsetmiyoruz. 25 binlirası olan için 5 tl bile düşse 700 civarı TL temiz kardır. Bu küçük fırsatları yakalayabilene ne mutlu. 6 ay beklememi saymazsak Ben 6 ayda bu sayede 13 binlira yaptım. Ve geçen cuma 290 lardan düşen altını 272 küsürden tekrar aldım. Yani bu işler biraz şans işi değerlendirebilene ne mutlu...

       gram-altin @halilgoksell Çok iyi yapmışsın kardeşim. Bende 5 e kadar bekliyorum bakalım

        gram-altin @İsmail ALBAYRAK @ismail-albayrak Belli ki o tarihleri tecrube temişsiniz. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim. Evet bu son aya kadar bende baya kar ettim. Fakat erken satmışız. Şimdi 271 i tekrar yakalarsam düşünüyorum bakalım. Hepimiz bilgiye muhtacız. Bu güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim kardeşim. Bu arada hayırlı cumalar dilerim.

         gram-altin Sabah 271 den almadım çok pişmanım. Eğer Allah bu fırsatı tekrar çıkarırsa karşıma ki çıkacak gibi görünüyor bu sefer kaçmaz Allahın izni ile. :)

          gram-altin @Ekrem Makine Mühendisi İnşallah düşer sabah 271 den almadım pişman oldum. Ama aynı fırsat 5 e kadar gelirse kaçırmayacağım inşallah.

           gram-altin @Ekrem Makine Mühendisi Allah iyiliğini versin almadan nasıl satmayı düşünüyorsun acaba çok merak ediyorum. :)