USD Bazen okuduğum yorumlarda doların çıkışını bekleyenlere veya düşünenlere vatan haini gözüyle bakanların yorumları gözüme çarpıyor. Şu an gerçek enflasyonun 35 lerde oldugunu düşünürsek dolarda fiyatlamanında 7 tl civarında yapıldığı coğumuzun kabulüyse bu insanların istediği doların doğru ve gerçekçi yerinde olmasını istemek olamaz mı? Böyle düşünüldüğünde haksız gelmiyor o insanlar öyle değil mi? Biraz sakin olup şu vatan haini sözünü daha az kullansak daha az kırıcı olsak olmaz mı?

  USD Herkes dolarda aşırı yukarı bekler ve 10 tl lerden bahsederken bir tek Turhan Bozkurt agzından boyle bır sey cıkarmadı ve ısrarla devalüasyon beklemiyorum dedi. Gerçekten kendisine güvenim oluştu. Ümit tacirlerine prim vermeyin derim.

   gram-altin @enesbey14 Kes! Fikrin kadar adamsın fikrin varsa konuşta zekanı anlayalım boş boş yazma! Kirletme duvarımı boş boş sözlerle!

    gram-altin @süvarı Savcılıga suc duyurusunda bulunacagım ss aldındı. Klavye delikanlılığına yer yok geçit yok!

     gram-altin @Ömer Faruk 12 Mesele keşke doğalgaz olsa. Türkiye ithalat bağımlısı üretmeyen bir devlet biri çıkıp bundan vazgeçiyoruz müjdesini vermeli.

      gram-altin @Alkanat Şükür ki aldanmışlardan değiliz bu ülkenin geleceğiyiz. Siz beyin çapınız ne kadarsa o kadarlık yaşamaya devam edin.

       gram-altin @beratsoylu Maalesef senin gibilerle aynı ülkede yaşıyoruz. Beynın bu kadar seni suçlamıyorum.

        gram-altin Devletlerin başkanlar düzeyinde spekülasyon yapması yeni trend oldu... Anlayan anladı

         USD @Broker41 Dış borcu petrolle mi vericez ?

          USD Doların düşme sebebi nedir bilen var mı?

           USD Dolar gün boyu sabit. 7.38 yeni direnç sanırım.

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.