ADATRY mutlu günler herkeze.. 

  ADATRY ohaaaa dön artık

   ADATRY @Yusuf Mirza önce 2$ kırarsa 2.20 2.50 de dirençler var

    ADATRY @Yusuf Mirza xrp dinleniyor yakında harekete başlar

     ADATRY 2.8$ önemli direnç oldu. 3$ kırılım hızlandırır. formasyonu artık bu şekilde takib etmek gerekiyor . grafiklerin farklı olması günlük izledikleri yol için değişiyor. 

      ADATRY piyasa düşerken paylaşım yapmak istedim ama uygulama buna izin vermiyor .ada btc ile aynı grafiği takib ediyor ise librayi aktif etmesini bekliyoruz .1.38$ önemli direnç oldu 1.55$ üzeri hızlanır 1.70 ..1.88 2.10 devam eder destekler 1.15 1.10 1.05 

       ADATRY xrp soranlar büyük kanal içinde hareket ediyor henüz yükselişin kırilımı yapılmamış 1.23$ ve 1.17$destektir . 1.56$ üzeri mum kapanış partiyi başlatır. 

        ADATRY mesajlarim gene görünmüyor :( btc paritesinden sebeb formasyonlarimız çalışmayı durdurmuş olsada her an aktif hale geleceğini düşünüyorum . zarara satış yaparak pişman olmayın hala kazanç için fırsat bekliyorum. kazanmadan çekilmek yok .3 tanesinde bende tersdeyim diğerleri stop olup alttan almıştım bende bekliyorum .kendimi kazança odakladim .

         ADATRY @abdullah-sahin geçmiş olsun umarim erken vakitte paranizı alabilirsiniz

          ADATRY xlm soranlar için 0.56 üzerinde kapanış yükselişi işaret eder. 0.41 üzerinde kaldığı sürece trend içinde demektir şuan akümüle oluyor . 

           ADATRY DOT üçgenn formasyon çalışmış kırılım yapmış retest yapıyor her an son gördüğü yeri tekrar görmeye gidebilir. kazançda stop unutmayın 

            Bizi Takip Edin

              Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.