USD bu doların yükselceği yok. düşme trendini kırırsa bir teselli, terstekiler inşallh yakın zamanda kurtulur.

  USD @GeçerkenUğradım bizde kazansak artık

   USD bu doların yükselmeye niyeti yok.

    USD mb başkanı faiz kararı verse 250 baz puan indirir tahminim derdim ama son kararı erdoğan vericek olduğu için 400 baz puan ve üstü tahminim ama dolarıda baskılayip 6 tl nin altında tutmaya calısacaklar sadece tahmin🤔

     USD 5.69 set kurdu geçit vermiyo.

      USD üretim yoksa bu dolar çıkacak. faizle doları baskılamanın sonucu piyasa ölüyor, hayat duruyor, işsizlik artıyor, zamlarda durmuyor.

       USD mb başkanı en az 400 baz puan indirmesi lazım yoksa masal anlatmiş olur, boşuna o koltuğa gelmiş demektir. ekonomiyi canlandırmayan mb başkanı oraya geldiği gibi gider. faizleri düşürmeli millet alış-veriş işine başlamalı bir an önce.

        USD @selimiula indirmesi gerek yoksa 250 300 indirmiş piyasa hareketlenmez, mb başkanı değişmesinin anlamı kalmaz

         USD biz burda doları düşünüyoruz. bu faizlerin inmesiyle konut, arsa, araç almak ve satmak vs. için o kadar bekleyen var ki. burda da eminim dolar biraz yükseldiğinde bozdurup üstüne uygun kredi çekip mal alma niyetinde çok kişi var.

          USD şimdi birini dinledim herkes dolarda s400 kriz ihtimali dolar yükselir diye filan. bu dolar baskılanıyor insanların ödemesi olacak, ihtiyacı olacak mecbur zararına satacak diye. milletin elindeki doları zararına ele geçirmek için büyük oyun diye konuşuyor. ben açıkcası olma ihtimali var diyorum bu dolar heryerde gecerli, degerli ucuza elde etmek isteyen mb dahil herkes işin icinde olabilir.