USD ekim kasım hazinenin ve şirketlerin dışarıya büyük ödeme günleri diye okumuştum dolar ihtiyacı artacak artı eylülde tl de faiz indirimi gelicek dövize geçişler olabilir. bunları görmek beklemek grk düşüncem.

  USD gram altın yukarı koşuyor, dolar yerinde zıplıyor. doların kafasına kim vuruyosa çeksin elini artık.

   USD @💱 Ozan.. üsteki = emir eri merkez bankası altaki = dolar sahibi vatandaş

    USD @Herakles @akif-tortop kurulma işi en erken mayıs 2020 diyolar diyorum şimdiden 1 yıl sonra kurulacak diyolar uçak mı üretiyolar kurulum mu belli değil. ben kurulcak demedim şimdiden 1 yıl sonra kurulcak diolarsa kurulum diolarsa o iş yaş. keşke kursalar keşke dik dursalar ama bir sürü amerikan uçağı alıyoruz ayrıca patriotu alalım diyolar abd s400 alırsan patriot verir mi? abd den bu kadar bişeyler alıyım sen kızma gibi yapıp dik duruş yapamazsın.

     USD @Herakles @akif-tortop uçakları iniyo parçalar gelio oydu buydu kurulum mayıs 2020 en erken!! şimdiden anca mayıs haziran lafları başladıysa sen o işi ufaktan unutmaya başla.

      USD konutu arabayı alacak kişi faiz, altın, dövizde. faizi düşürdün faizci tmm. altın yükseltin o da tmm. dolarcı zararına bozsun konut, araba alsın...orda dur✋ ülkenin yarısından fazlası dövizdeyse zararına sattırıp araç alsın vergi alalim mantıgı👎 dövizide yükseltin.

       USD @habersiz ülke çok iyi değil mi suriyelilerle gül gibi. en ucuz boş araba 100 bin, 100 cc motorlu cyprton 12 bin olmuş ucuyoz mşllh.

        USD @dolar1lira erdoğan dolara savaş açtı. s400 aktif etmicek edersede kızmasınlar diye amerikanın bütün uçaklarını alacak sanırım. doları düşündüğü kadar ekonomiyi düşünseydi gelişmiş ülke olurduk.

         USD dolar ne zmn baksam yeşilde yükseldiğide yok.

          USD @kamala-enderson bekle akşama 5.50 olur sen bekle

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.