BTCUSD @Che Nekadar çok başkalarını eleştiriyorsun söylediklerin çıkmıyor diye insanlara sarma hatayı kendinde ara boş boş konuşuyorsun anca.

  ETHUSD @izzet495 Kripto paraları nereden ve nasıl alınıyor bilen arkadaşlar yardımcı olurmusunuz teşekkürler.

   USD @Son_Dolar_Bükücü Şakamısın sen yoksa kafanmı güzel dolar 10 kuruş düştü diye hemen şelale oldu diyon bugün 10 kuruş düşer yarın 50 kuruş çıkar ekonominin durumu ortada Ytd.

    USD @NOIDEA Üstat valla tebrik ederim ayakta alkışlıyorum seni paylaşımlarını begenerek okuyorum.

     USD @farklı ANALİST @MALATYALI analist Ne alakası var.çok boş konuşuyorsun

      ons @SAMET MERVAN 🍀 Samet hocam gümüş ons altın onsa göre farklı etkileniyor sanırım gümüş onsun iniş çıkışını tam olarak ne etkiliyor bilgilerini paylaşırsan sevinirim iyi günler.

       gumus @1200ismail34 Bir bok bildigin yok bedavadan sallama sözüne inanıp alanlar olur insanları zarara sokma

        USD @£ GÜNDEM $ Sen eskiden kurlarla ilgili bilgiler paylaşırdın seni bu yüzden takip ediyordum ama son zamanlarda her ne olduysa siyasetten başka birşey paylaşmaz oldun iyice rotan şaştı seni takip etmeme gerek kalmadı.

         USD @£ GÜNDEM $ Kardeşim burası siyaset meydanı degil insanlar kurlarla ilgili bilgi edinmek için burada bizene senin siyasetinden.

          ons @SAMET MERVAN 🍀 Nasılsın samet hocam ben ortama 1.237 % 50 gbp %50 usd beklemedeyim beklememmi yoksa birazını usd ra geçmemmi daha dogru olur ön görünü merak ediyorum hocam teşekkür ederim X şimdiç

            

           Pro Üye Olun

           FinansCepte uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirin kolayca üye olun Piyasaları çok daha kolay takip edin, üye olmanın avantajlarından faydalanın.DETAYLI BILGI

           Bizi Takip Edin

             Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Güncel finansal gelişmelerden haberdar olun.